Makijaże w stylu Gwyneth Paltrow - inspiracje Max Factor

Max Factor prezentuje trzy wyjątkowe makijaże na sezon wiosna-lato 2013, stworzone przez Wojtka Rostowskiego, których inspiracją są globalne looki współpracującej z marką aktorki, Gwyneth Paltrow. Zainspiruj się trzema modnymi lookami na co dzień i na wyjątkowe okazje. Sprawdź czy makijaże w stylu Gwyneth Paltrow przypadną ci do gustu!
/ 19.02.2013 12:47

Współpraca z Gwyneth Paltrow

Marka Max Factor nawiązała współpracę ze znaną aktorką, Gwyneth Paltrow. Laureatkę Oskara wybrano ze względu na jej naturalne piękno oraz różne oblicza i role, które pełni na co dzień – modelki, gwiazdy ekranu, aktorki, matki czy piosenkarki. „Dzięki swojej wszechstronności, Paltrow uosabia nowoczesną kobietę” - mówi Pat McGrath, globalna kreator makijażu, „jest odzwierciedleniem ideałów marki Max Factor” - dodaje.

Kampania z udziałem Paltrow, nawiązuje do idei tworzenia własnego stylu, której prekursorem był Maksymilian Faktorowicz, założyciel marki. Ma ona zachęcić kobiety do eksperymentowania z własnym wyglądem i podejmowania nowych wyzwań w kreowaniu indywidualnego glamour

Trzy makijaże w stylu Gwyneth Paltrow

Max Factor prezentuje trzy wyjątkowe makijaże na sezon wiosna-lato 2013, stworzone przez Wojtka Rostowskiego, których inspiracją są globalne looki współpracującej z marką aktorki, Gwyneth Paltrow. Ta gwiazda Hollywood to także modelka, piosenkarka i matka. Dlatego nasz makijażysta, podziwiając różne role i oblicza Paltrow, przygotował charakteryzacje, które pozwolą wyzwolić piękno w każdej kobiecie. Niezależnie od tego, jaką rolę masz do odegrania, makijaż sprawi, że będziesz glamour.

Makijaż naturalny w stylu Gwyneth Paltrow

Makijaż jest idealny dla kobiet, które bez względu na chwilę dnia chcą podkreślić swoje naturalne piękno. Praktycznie niewidoczny, nadaje twarzy świeżości i sprawia, że wyglądasz pięknie i czujesz się atrakcyjna nawet wtedy, gdy aktywnie spędzasz czas! 

Kosmetyki użyte do tego looku: maskara Eye Brightening (hero), cień Smoky Eye Effect, podkład Facefinity All Day Flawless 3-in-1 oraz  szminka Lipfinity.

Polecamy: Makijaż naturalny Beaty Ścibakówny (foto!)

Makijaż dodający promienności w stylu Gwyneth Paltrow

Makijaż jest delikatny i stonowany, a jednocześnie ekspresyjny, wyraźnie podkreślający rysy twarzy. Taki look doda Ci pewności siebie bez względu na okoliczności. Zabłyśnij, zaskocz, zdobądź!

Kosmetyki użyte do tego looku: maskara False Lash Effect, cień Smoky Eyes Effect, eyeliner Colour X-pert, szminka Colour Elixir, podkład Facefinity All Day Flawless 3-in-1 oraz lakier do paznokci Glossfinity.

Makijaż na wyjątkowe okazje w stylu Gwyneth Paltrow

Czeka Cię wieczorne wyjście? Taki makijaż to doskonała okazja do zabawy kolorami i cieniami. Wyjątkowy blask sprawi, że będziesz czuła się jak gwiazda przez całą noc. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa!

Kosmetyki uzyte do tego looku: Creme Puff, maskara 2000 Calorie, cień Smoky Eyes Effect, eyeliner Colour X-pert, szminka Lipfinity, podkład Ageless Elixir oraz lakier do paznokci Glossfinity.

Zobacz także: 11 zasad makijażu wieczorowego