POLECAMY

Makijaż naturalny

Makijaż naturalny, makijaż typu nude, no make-up, nude look... Wszystkie te określenia opisują makijaż, który sprawia wrażenie jakby go wcale nie było. Po co wykonywać makijaż, którego nie widać? Podkreślisz nim swoje naturalne piękno, zatuszujesz drobne niedoskonałości i sprawisz, że twarz będzie wyglądać młodo, świeżo, lekko i promiennie. Zobaczcie naturalne makijaże w naszej galerii. Który makijaż wybrałybyście dla siebie?
Lekko podkreślone brwi, złocisty beż na powiece i naturalny kolor ust. Cera powinna być nieskazitelna, więc warto zainwestować w podkład idealny przy tego typu makijażu
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/2 lata temu
makijarz byl zbyt malo estetyczny ,perfeknji zadnej ,kolor paznokci nie odpowiadal nie doklanie rozprowadzenie i to tylko w jednym kolorze na kosciach policzkowych rozu twarz mim tego koloru byla oalna co bym prpponowala zatuszenie bokow policzkowch tym kolorem a dodala bym brazuw odcieniu brzoskwinowym co by bylo swiezoscia i pomadka na ustach w odcienu jasnobrzoskwiniowego berzu paznokcie w tym kolorze dla kobiet i niebieskich oczach wyregurowanie brwi a na duzy nos odcien lekkiego brzoskwiniowego brazu konce usszow w odcieniu brzoskwini co podkreslaja swiezpsctwrzy przy krotkich wlosach ..
/3 lata temu
Ja robie sobie codziennie cienka kreske i tuszu uzywam. Znalazlam taki tusz wonderfull zloty, moje rzesy fajnie sie odzywily dzieki niemu:)
/4 lata temu
Najlepszy makijaż naturalny może szybko zrobić, ograniczając ilość stosowanych kosmetyków. Dużą popularnością cieszą się kosmetyki organiczne.
POKAŻ KOMENTARZE (1)