POLECAMY

Sprawdź, jak zrobić ultra kobiecy makijaż!

Poznaj propozycję makijażystki Max Factor Eryki Sokólskiej!

Zbliżający się 8 marca to doskonała okazja do celebrowania swojej kobiecości! Choć Dzień Kobiet kojarzy się niektórym z nieśmiertelnymi goździkami i nylonowymi rajstopami, ja zachęcam do odcięcia się od tych inklinacji grubą kreską! Bądźmy dumne z naszej kobiecości, podkreślajmy ją i bierzmy świat garściami. Gwarantuję, że makijaż pomoże Ci przerodzić się w zmysłową kusicielkę, stylową kobietę sukcesu lub trzymającą rękę na pulsie łowczynię trendów. 

Podkreśl swoją kobiecość!  

Z okazji Dnia Kobiet przygotowałam dla Cajmel ultra kobiecy makijaż. Połyskujące srebrem smoky współgra z zielenią jej tęczówki, a czarna maskara 2000 Calorie Curl Addict sprawia, że spojrzenie nabiera magnetycznej głębi.


                                                                                                  fot. MaxFactor

Makijaż oka jest lekki, świetlisty, dlatego zdecydowałam się na mocny akcent na ustach. Pomadka Velvet Mattes o matowym wykończeniu nie wysusza ust, więc polecam ją nie tylko na wielkie wyjścia! Kto powiedział, że czerwień jest zarezerwowana tylko na specjalne okazje?

  1. Podkład Lasting Performace, Ivory 
  2. Żel do brwi Eyebrow gel, Clear
  3. Maskara 2000 Calorie Curl Addict, Black
  4. Cień do powiek Wild Shadow Pot, Brazen Charcoal
  5. Szminka Velvet Mattes, Desire
  6. Konturówka do ust Universal liner

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
dla mnie kobiecy makijaż to nie maska a podkreślenie delikatne urody :) dlatego też według mnie idealne są tusz really me od miss sporty i ich podkład w sztyfcie. Dają takie subtelne wykończenie