POLECAMY

Przetestowałyśmy 6 kremów koloryzujących do twarzy

Który wypadł najlepiej w naszym redakcyjnym teście?

Mimo że z Karoliną mamy zupełnie inny rodzaj skóry, zupełnie inne potrzeby i czegoś innego oczekujemy od produktów do makijażu, to co do jednego jesteśmy zgodne - kremy koloryzujące zawsze wygrywają u nas z podkładami. Ale to pewnie dlatego, że żadna z nas nie ma większych problemów z cerą. Być może czasem jest miejscami przesuszona, w "strefie T" lekko błyszcząca, a od czasu do czasu trafi się jakaś niedoskonałość. Nie znosimy jednak uczucia ciężkiego filmu, jaki bardzo często podkład zostawia na buzi i tego, że przez te produkty, wygląda na mniej świeżą i naturalną.

Nasz redakcyjny test płynów micelarnych

Specjalnie dla was pod lupę wzięłyśmy 6 kremów koloryzujących. Znajdziecie tu produkty zarówno polskich marek, jak i te popularne z drogerii ale i te z najwyższej półki. Ceny zaczynają się od 12 złotych. Nasz test jest bardzo subiektywny i ocena kremów może wiązać się z tym, że ja nakładam go zwilżoną gąbeczką, a Karolina wklepuje palcami.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/miesiąc temu
Ultralekki krem koloryzujący Sunbrella to mój nr jeden. Ma wysoki filtr 50 spf, koloryzuje i wyrównuje cerę. Idealny na lato
/rok temu
odkryłam te BB już jakiś czas temu i testowałam na początku kilka marek. Najlepiej mi się sprawdza skin79 hot pink. nadaje świetne pudrowe wykończenie makijażu.