Jaki makijaż dla Pani spod znaku Panny?

Kobiety malują się, by podkreślić swoje atuty i naturalną urodę. Dobry makijaż opiera się na właściwym doborze kolorów. Poznaj naszą propozycję dla Pań spod znaku Panny.

Panny stawiają najczęściej na elegancję i szyk, dlatego też zwykle wybierają stroje oficjalne, jak kostiumy, garsonki, spódnice ołówkowe. Kojarzy się je z kolorami o zabarwieniu oficjalnym, np. szarość, czerń czy ciemna zieleń.

Makijaż, w którym czujesz się najlepiej

Kobiety urodzone w tym znaku nie lubią wyróżniać się z tłumu, nie podążają także za modowymi nowinkami. Stawiają raczej na to, w czym czują się dobrze. Jednak nie znaczy to wcale, że postępują właściwie. Czasami przydałoby się troszkę zdystansować do własnej osoby, zaryzykować i wrzucić na luz.

Warto spróbować czegoś nowego!

Najczęściej Panny robią sobie delikatny makijaż albo w ogóle go nie robią. Jednak radzę Wam zmienić to, pięknie Wam będzie w naturalnym make-upie, nawet odrobinę mocniejszym. Sięgajcie po beże, jasny róż, kolor łososiowy, brązy oraz jasne czerwienie. Kolory te podkreślą Wasz naturalnym urok oraz dziewczęcość.

Makijaż dla Panny to styl Jennifer Aniston lub Audrey Hepburn.

Zobacz także: Makijaż naturalny - krok po kroku

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)