„Finger eyeliner”: najprostszy sposób na idealną jaskółkę. Hit na TikToku

finger eyeliner TikTok - jak zrobić jaskółkę na oku palcem fot. ImaxTree/ AgencjaFree
Idealna kreska na powiece na wyciągnięcie ręki! Dzięki nowej, nietypowej sztuczce z TikToka, będziesz mogła cieszyć się pięknym, zalotnym kocim okiem w kilka sekund. Jest bardzo prosta, a wszystko, czego potrzebujesz, to miękka kredka, nic więcej. To rewolucja w makijażu.
/ 23.12.2022 05:06
finger eyeliner TikTok - jak zrobić jaskółkę na oku palcem fot. ImaxTree/ AgencjaFree

W makijażu nie ma chyba ważniejszej umiejętności do opanowania niż rysowanie precyzyjnej kreski na powiece. Uczymy się jej, odkąd tylko zaczynamy przygodę z malowaniem. Ma niesamowitą moc — z miejsca zamienia nasz codzienny, zwykły look w wieczorowy, pełen seksapilu lub drapieżny. Wszystko zależy od jej grubości, długości i wypełnienia.

Jeśli udało ci się opanować rysowanie skrzydła do perfekcji — świetnie — gdy jednak odpuściłaś, ponieważ nigdy nie wychodziła taka, jak powinna, daj sobie jeszcze jedną szansą i wypróbuj rewolucyjny, dość nietypowy trik „finger eyeliner” z Tikoka. Nie potrzebujesz żadnych szablonów, specjalnych akcesoriów i konkretnych kosmetyków. 

Sztuczką podzieliła się z TikTokerka BeX @bexcxmpbell. Film zdobył ponad 5,3 miliona wyświetleń i został udostępniony tysiące razy.

Jak zrobić idealną jaskółkę na oku? Wypróbuj trik z TikToka z taśmą klejącą

„Finger eyeliner” — jak zrobić jaskółkę opuszkiem palca?

Trik jest prosty, a wszystko, co jest ci potrzebne to miękka kredka w dowolnym kolorze. Bex użyła brązowej. Przyłożyła palec wskazujący do kącika pod kątem, aby określić, gdzie jest nacisk, narysowała w tym miejscu kropkę, a następnie przeciągnęła kolorem, robiąc miękkie skrzydło. I to wszystko! Zobaczcie:

@bexcxmpbell I’m obsessed #linerhacks ♬ original sound - Bex

 

Czy trik „finger eyeliner” działa? Zdania są podzielone. Wiele dziewczyn określa go jako bezbłędny, wręcz zmieniający życie, ale nie brakuje też osób, u których niestety nie zadziałał. Potwierdzają, że nie sprawdzi się przy opadającej powiece.

Gdy jesteś w tej drugiej grupie — sprawdziłaś i nie osiągnęłaś idealnej kreski — Bex ma inne, genialne rozwiązanie. Narysuj kropkę w kąciku oka, a następnie koniuszkiem palca wyciągnij ją do góry. 

@bexcxmpbell Replying to @Nour Mazeh love this way too! #linerhacks ♬ original sound - Bex

 

Podobny patent ma Roni @roni4444ka. TikTokerka, aby uzyskać bardziej przydymiony efekt, narysowała kreski na górnej i na dolnej powiece, a następnie roztarła końcówkę do góry.

@roni4444ka my fave eyeliner hack 💗 pencil - @maybelline tattoo liner #makeuphacks #makeuptutorial #eyelinerhack #fypシ ♬ Hotel - Lawsy

Czytaj także:
Malowanie kreski na powiece korektorem - nowy trend z TikToka, który całkowicie odmieni twoje spojrzenie
Oczy syreny: zmysłowy i kuszący make-up z TikToka, który sprawi, że uwiedziesz każdego
„Doe eyes” - najnowszy trend z TikToka, który zapewni ci słodki i niewinny wygląd

Redakcja poleca

REKLAMA