Poczuj się jak modelka Diora

Akcja Dior Backstage Stories pozwoli każdej z Was sprawdzić na własnej skórze jak praca przed pokazem wygląda od strony wizażystów
Redakcja Polki.pl, jako jedna z pierwszych miała okazję wziąć udział w tym jedynym w Europie wydarzeniu marki Dior. Jak modelkami przed pokazem, zajęli się nami znakomici makijażyści. Dopasowlai make-up do naszych indywidualnych cech i zdradzili kilka tricków, które za kulisami pokazów  stosują na modelkach. Dopełnieniem spotkania była ekspercka pomoc w doborze idealnego dla nas zapachu.

Mogłyśmy się przekonać jak ważnym elementem dopełniającym całą stylizację jest profesjonalny, dobrze dopasowany makijaż i jak wygląda praca na przedpokazowym backstage'u. No a na koniec obowiązkowo przeszłyśmy się po wybiegu!

Dobra wiadomość jest taka, że każda z Was może wziąć udział w tym wydarzeniu! Dior Bacstage Stories rusza w trasę po Polsce. Odwiedzi najlepsze i najbardziej znane centra handlowe aż w 8 miastach. Zakulisowy klimat, który poczułyśmy zostanie powtórzony w wybranych perfumeriach Sephora. Będziecie mogły  umówić się na indywidualne konsultacje z ekspertem marki Dior  i poczuć atmosferę wybiegu!

Zapsiy przez infolinię Sephora,  pod numerami telefonów: 801 801 400 i 12 682 84 94.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)