Błyskawiczny makijaż na wieczór w kilka minut z Max Factor

Perfekcyjny makijaż w kilka minut? Zobacz porady makijażystki Max Factor, Eryki Sokólskiej i zobacz, jakie kosmetyki wystarczą, żeby wyglądać pięknie podczas wieczornego wyjścia.
Sylwia Niemczyk / 10.04.2018 21:00

Godzinny makijaż i dopieszczanie każdego milimetra twarzy to bardzo przyjemny rytuał przed wielkim wyjściem. Problem tylko w tym, że... zwykle nie mamy na niego czasu. Eryka Sokólska, ekspertka Max Factor, pokazuje, jak podobny efekt uzyskać w znacznie krótszym czasie! 

Zaczynamy od kredki do oczu Kohl Pencil, za pomocą której rysujemy kreską tuż przy nasadzie rzęs. Dzięki temu będą wyglądać na znacznie gęstsze. 

Na zdjęciu: kredka Max Factor Kohl Pencilcena: 32,99 zł

Oczy podkreślamy cieniami z paletki Smokey Eye Drama Matte, zwracając przy tym uwagę, żeby dokładnie rozetrzeć granicę między cieniami: jaśniejszym i ciemniejszym.

Na zdjęciu: paletka cieni Max Factor Smokey Eye Drama Matte, cena: 46,99 zł

- Matowy makijaż jest bardzo elegancki i nie podkreśla wieku - mówi Eryka Sokólska. 

Dopełnieniem naszej ciemnej powieki będą oczywiście dokładnie wytuszowane rzęsy. Świetnie tutaj sprawdzi się maskara Dark Magic, która nie pozostawia grudek na rzęsach, ale pogrubia je i podkręca. Żeby optycznie otworzyć oko, warto szczoteczkę maskary ustawić u samej nasady rzęs i malować nią rzęsy zygzakowatym ruchem tak, jak to robi na filmie Katarzyna, ambasadorka marki Max Factor. 

Na zdjęciu: szybkoschnący tusz do rzęs Max Factor Dark Magic, cena: 54,99 zł

Makijażystka zaznacza jednak, że nawet jeśli bardzo się śpieszymy, musimy odczekać chwilę przed nałożeniem na rzęsy drugiej warstwy tuszu. Jeśli zrobimy to za wcześnie, rzęsy się posklejają, a to na pewno nie będzie wyglądać ani wieczorowo, ani elegancko.

Podane ceny są cenami rekomendowanymi, ostateczną cenę ustala sprzedawca w miejscu sprzedaży.

Materiał powstał we współpracy z marką Max Factor.
 

 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA