Hydreane BB (La Roche-Posay, 40 ml/58 zł). Upiększający krem nawilżający, dostępny w dwóch odcieniach: light i medium. fot. null

BB - nowa twarz fluidu

Pomysł takiego wielofunkcyjnego kosmetyku urodził się w Niemczech. Kremy BB do nas przywędrowały z... Azji, bo to Azjatki pierwsze odkryły ich niezwykłe zalety. Teraz kremy BB szturmem zdobywają kosmetyczne rynki europejskie.
/ 16.05.2019 19:18
Hydreane BB (La Roche-Posay, 40 ml/58 zł). Upiększający krem nawilżający, dostępny w dwóch odcieniach: light i medium. fot. null

Krem BB (Blemish Balm) z jednej strony - jak każdy przyzwoity krem - zawiera mnóstwo składników pielęgnacyjnych: nawilżających, odżywczych i natłuszczających skórę, substancji łagodzących. Z drugiej strony - wyrównuje koloryt cery, maskuje drobne niedoskonałości, dając efekt naturalnego makijażu. Dobrze stapia się ze skórą, która wygląda na gładszą, młodszą. Nie jest to jednak mocno kryjący podkład.

Krem BB dobiera się do karnacji. Można go stosować jako bazę pod makijaż, może też zastąpić podkład, zwłaszcza latem. Można nim nawet maskować cienie pod oczami. Przeważnie dostępny jest w dwóch tonacjach kolorystycznych (jasny i ciemny), które można ze sobą mieszać.

Wypróbuj

Hydreane BB (La Roche-Posay, 40 ml/58 zł). Upiększający krem nawilżający, dostępny w dwóch odcieniach: light i medium.

Kompleksowy krem BB 6 w 1 Blemish Base Cream (Eveline Cosmetics, 50 ml/15 zł). Dostępny w wersji do cery jasnej lub śniadej.

B.B. Cream All-in-One Make up SPF 12 (IsaDora 35 ml/79 zł). Dostępny w 3 kolorach: 01 fair, 03 medium, 05 tan

Krem BB Miracle Skin Perfector, Skin Naturals do skóry tłustej i mieszanej (Garnier, 50 ml/20 zł.) Dostępny w dwóch odcieniach: do cery jasnej lub śniadej.

BB Cream All in One (Gosh, 30 ml/55 zł). Dostępny w odcieniach: jasnym, beżowym, ciepłym beżu i kakaowym.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/14.05.2013 10:29
Sylwio,cieszę sie, ze spodobał Ci się ten film, a prezde wszystkim, że będziesz mogła wykorzystać to u siebie.Podpuchnięte oczy to problem wielu z nas. Mam w przygotowaniu post jak radzić sobie z tym sposobami domowymi.Niebawem go opublikuję.Pozdrawiam Cię gorąco.Kasia