4 letnie tutoriale!

Ciepłe barwy wiodą prym w urodowych trendach. Makijaż z udziałem tych wiosenno-letnich barw jest dziewczęcy i wspaniały, pod warunkiem, że jest idealnie wykonany. Warto zatem zasięgnąć wskazówek bardziej doświadczonych osób, którzy podpowiadają jak zrobić profesjonalny make-up krok po kroku! Wśród wybranych przez nas propozycji znalazły się: fioletowy makijaż, fioletowo-niebieski makijaż, zielony makijaż i żółto-niebieski makijaż.
/ 24.06.2013 07:56

Ciepłe barwy wiodą prym w urodowych trendach. Makijaż z udziałem tych wiosenno-letnich barw jest dziewczęcy i wspaniały, pod warunkiem, że jest idealnie wykonany. Warto zatem zasięgnąć wskazówek bardziej doświadczonych osób, którzy podpowiadają jak zrobić profesjonalny make-up krok po kroku!

4 wiosenne tutoriale!

fot. Dior

W dzisiejszych czasach na wszystkie pytania znajdziemy odpowiedź w internecie. Postanowiliśmy więc wykorzystać zasób dostępnej na wyciągnięcie ręki wiedzy i wyszukać filmiki, które pomogą wam wykonać makijaż. Zobaczcie tutoriale z najmodniejszymi kolorami sezonu na powiekach w roli głównej!

 

Fioletowy makijaż

Ciepły odcień fioletu może wybrać każda z was. Makijaż w tym kolorze to doskonała propozycja na co dzień i na wieczór. Pasuje blondynkom, brunetkom i szatynkom. Zobaczcie tutorial, który w mgnieniu oka wyczaruje pastelowy make-up!

Soft Pastel Purple Makeup Tutorial

Soft Pastel Purple Makeup Tutorial
 

Fioletowo-niebieski makijaż

Zarówno jasna i ciemna karnacja polubiła fioletowo-niebieski duet. Jeśli lubisz kolorystyczne eksperymenty w kwestii makijażu, zobacz filmik, w którym znajdziesz dokładne wskazówki jak go wykonać!

Pretty Pastel Makeup Tutorial

Pretty Pastel Makeup Tutorial
 

Zielony makijaż

Dwie wesołe dziewczyny, posługujące się dwoma językami: japońskim i angielskim stworzyły dla was urodowy tutorial. Zobaczcie propozycje makijażu w odcieniach zieleni - idealnego na ciepłe dni.

Pastel Color Spring Makeup - Collaboration with luv2bfree -

Pastel Color Spring Makeup - Collaboration with luv2bfree -
 

Żółto-niebieski makijaż

Ten make-up jest wyrazisty i odważny. Przypadnie zatem do gustu kobietom, które lubią zwracać na siebie uwagę i lubią zabawę kolorami. Zobaczcie jak zrobić żółto-niebieski look krok po kroku!

Acid Pastels Makeup Tutorial

Acid Pastels Makeup Tutorial
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)