POLECAMY

3 kolory szminek najlepsze na randkę

Jaki odcień ust będzie najlepszy na randkę? Podpowiadamy 3 najbardziej ponętne kolory szminek, które rozpalą zmysły twojego ukochanego!

szminki na randkę

Na zdjęciu Irina Shayk, fot. Avon

Jaki makijaż jest najlepszy na randkę? Taki, który kieruje wzrok ukochanego na usta. Tak - postaw na mocny makijaż ust w jednym z trzech zmysłowych kolorów - czerwieni, amarantowym różu lub malinie. Te trzy odcienie są najbardziej doceniane przez mężczyzn.

Klasyka na randkę - czerwień

szminka na randkę

fot. Avon

Po klasyczną czerwień powinny sięgać przede wszystkim elegantki, miłośniczki klasyki, kobiety dojrzałe oraz dziewczyny o alabastrowej cerze. Czerwona pomadka doskonale sprawdzi się także w tradycyjnym francuskim makijażu z czarną kreską na powiece.

Polecamy: Paryski makijaż krok po kroku

szminki na randkę

1. Pomadka Delia Cosmetics (nr 08) cena: 12 zł, 2. Szminka "Zmysłowa przyjemność" Avon (Red Tulip) cena: 30 zł, 2. Szminka Aqua Platinum Eveline Cosmetics cena: ok. 11 zł

Szminka w amarantowym różu

szminki na randkę

fot. Avon

Amarantowy róż może odstraszać na początku. Zwykle sięgają po niego tylko odważne, zwariowane kobiety, które lubią zmiany i wyzwania. To błąd! Sięgnij po ten kolor szminki właśnie na randkę. Zestaw ją ze świetlistym delikatnym makijażem twarzy i oczu. Koniecznie zadbaj o nieskazitelną cerę!

Zobacz: Świetlisty makijaż i różowe usta Agnieszki Szulim

szminka na randkę

1. Szminka w płynie Style Lip Lacquer ASTOR (nr 215) cena: 27 zł, 2. Kremowa pomadka w kredce Bell (nr 05) cena: 17,90 zł, 3.  Szminka "Zmysłowa przyjemność" Avon (Garden Rose) cena: 30 zł

Kolor kompromisu - malinowy!

szminki na randkę

fot. Avon

Na koniec szminka w kolorze soczystej maliny. Dedykujemy ją tym wszystkim z was, które nie mogą przełamać swoich oporów przed pomadkami w kolorze czerwonym i mocnego różu. Malina pasuje praktycznie każdej kobiecie - niezależnie od typu urody, a przy tym jest bardzo apetyczna! W przypadku tego koloru możecie też pokusić się o mocniejszy makijaż oczu.

Polecamy: 11 zasad makijażu wieczorowego

pomadki na randkę

1. Szminka "Zmysłowa przyjemność" Avon (Pink Blossom) cena: 30 zł, 2. Błyszczyk Delia Cosmetics (nr 04) cena: 10 zł, 3. Pomadka Provoke Dr Irena Eris (Passion Rouge) cena: 65 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)