Zuzanna Bijoch w kampanii Prady

Jest drugą Polką, po Annie Jagodzińskiej, którą zatrudnił w swojej kampanii jeden z najbardziej prestiżowych domów mody na świecie. Zuzannę Bijoch możemy zobaczyć we wiosennej kampanii Prady.
Marta Kosakowska / 31.12.2010 09:18

Jest drugą Polką, po Annie Jagodzińskiej, którą zatrudnił w swojej kampanii jeden z najbardziej prestiżowych domów mody na świecie. Zuzannę Bijoch możemy zobaczyć we wiosenno-letniej kampanii Prady.

Zuzanna Bijoch to kolejna polska modelka, która w świecie mody idzie jak burza. Wyrocznią w tej branży, magazyn Vogue, napisał o niej: Nowa sensacja wśród modelek. Być może już wkrótce jej nazwisko pojawi się, obok nazwiska Anji Rubik, w rankingach najlepszych modelek na świecie.

Zdjęcia do wiosennej kampanii Prady robił najbardziej wpływowy fotograf mody, Steven Meisel. Bijoch wpadła w oko samej Mucci Pradzie już jesienią mijającego roku, kiedy to podpisała z marką Prada kontrakt na wyłączność na pokazy. Tego typu umowa stanowi duże wyróżnienie i zwykle podpisują ją wyłącznie topowe modelki. Wszystko wskazuje na to, że kariera młodziutkiej Polki rozwija się w dobrym kierunku, a współpraca z takimi sławami świata mody może okazać się dla niej trampoliną do światowego sukcesu.

Fot. Prada

Zuzanna Bijoch pracuje w modelingu od 3 lat, a jej przygoda zaczęła się od wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez agencję D'Vision i "Bravo Girl". Obecnie jest pod skrzydłami agencji NEXT z Paryża. W Polsce jest kojarzona ze zdjęć reklamowych polskiej marki biżuteryjnej YES. Zuzanna Bijoch ma 16 lat, 179 cm wzrostu, a jej wymiary to: 81-61-88.

Fot. YES/ Fot. w zajawce: Prada

Redakcja poleca

REKLAMA