Zmysłowe kształty pod kontrolą

Bielizna korygująca, pilnie strzeżony sekret i tajna broń wielu kobiet, nie musi być już tak skrzętnie chowana. Chciałoby się powiedzieć: nareszcie! Oprócz kontroli i ukrywania zbędnych fałdek może też cieszyć oko.

Linia bielizny Shaping Line przeznaczona jest przede wszystkim dla kobiet, dla których priorytetem jest kształtowanie sylwetki. Choć linia ta ma za zadanie ukrywać widoczne mankamenty figury i modelować sylwetkę, to może spodobać się także kobietom, które nie narzekają na swoje kształty, ale które cenią sobie dobry design i urodę bielizny. Tym, które tęsknią za retro lookiem rodem z lat 50-tych. Dla wielu to prawdziwa esencja i klasyka uwodzenia, bielizna, która, nie odsłaniając zbyt wiele, kusi i cieszy oko. Koniec z wielkimi majtasami Bridget Jones, witajcie koronki i zmysłowe detale rodem z buduaru.

Wszystkie rzeczy z kolekcji Shaping Line zaprojektowane zostały tak, aby wzmacniać i kształtować naturalne kształty kobiety, jednocześnie ukrywając wszelkie niechciane fałdki i wady damskiej figury. Linia ta pozwoli uzyskać efektowny, uwodzicielski look stosując niemal kosmetyczne triki, poprawi kształt piersi, łagodne wymodeluje okolice brzucha i nada piękny kształt nogom oraz pośladkom. Nie musimy rezygnować z efektu stawiając na efektywność – jeśli bielizna pozostaje kusząca, pomagając nam ukryć lub uwydatnić to i owo, to czegóż chcieć więcej?

Zobacz także: Pończochy czy rajstopy - co lepsze

Marka Intimissimi zapewnia, że bazowy, bardzo elastyczny materiał, który został użyty w projektach, nadaje kształt tiulowi, stanowiącemu wierzchnią warstwę bielizny. Dodatkowo sznurowania i kwieciste hafty mają za zadanie uczynić bieliznę jeszcze bardziej kobiecą i zmysłową. Płaski szew i wzmacniane elementy usztywniające zaprojektowane zostały specjalnie, by gwarantować absolutnie idealne dopasowanie. Zapewnia to efekt zupełnie niewidocznej pod ubraniem bielizny, przy jednoczesnym komforcie i wygodzie.

Zobacz także: Jak sukienka do figury

Twarzą i ciałem marki jest Alyson Le Borges, 21-letnia młoda aktorka i bratanica znanego francuskiego aktora, Alaina Delona. Autorem zdjęć jest James Macari. Kolekcja na razie do zobaczenia tylko na zdjęciach, do kupienia w salonach marki od końca lipca.