kobieta fot. Fotolia

Zakupy on-line a zakupy tradycyjne

Niektóre powody cię zdziwią!
08.07.2019 14:06
kobieta fot. Fotolia

Wraz ze wzrostem liczby sklepów internetowych, zakupy w tradycyjnych sklepach stają się coraz mniej atrakcyjne, a zalety kupowania online dostrzegają już nawet najwięksi tradycjonaliści. Oto 10 powodów, dlaczego zakupy w Internecie wygrywają z tradycyjnymi sklepami!

1. Kupujesz, kiedy chcesz

W ciągu tygodnia mało kto potrafi wygospodarować czas na wędrówkę po centrum handlowym, a czasami nawet na wizytę w markecie spożywczym. Sklepy online są czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego nawet późny powrót z pracy nie stoi na przeszkodzie, by zamówić potrzebne produkty.

2. Unikasz kolejek

Nie chcesz tracić czasu na stanie w kolejce do kasy? W sklepie internetowym możesz zapłacić w kilka minut online lub wybrać opcję płatności przy odbiorze przesyłki.

3. Koniec z szukaniem miejsca parkingowego pod sklepem

Sam dojazd do centrum handlowego lub ulubionego sklepu może być czasochłonny ze względu na korki w mieście, a już prawdziwym koszmarem okazuje się znalezienie wolnego miejsca parkingowego pod sklepem. Czy nie lepiej sobie oszczędzić tych nerwów?

4. Nie musisz przeciskać się przez tłum ludzi

Duża liczba klientów w sklepie nie sprzyja kupowaniu, bo przeszkadza już na etapie szukania produktu, a potem w spokojnym zastanowieniu się, czy warto go kupić. W sklepie online jesteś tylko Ty i cała masa towaru, który możesz przeglądać i wybierać do woli.

5. Kupujesz w komfortowych warunkach

Czyż nie jest przyjemnie rozsiąść się w swoim ulubionym fotelu lub na kanapie, bez makijażu, w miękkich kapciach i z kubkiem aromatycznej herbaty w ręku buszować po sklepach internetowych?

fot. Shutterstock

6. Kupując online oszczędzasz pieniądze

Sklepy internetowe są tańsze od sklepów tradycyjnych, bo nie muszą ponosić kosztów związanych np. z utrzymaniem lokalu. Im więcej kupujesz w sieci, tym więcej pieniędzy zostaje na koncie, a to oznacza jedno: masz więcej środków na inne przyjemności!

7. W Internecie masz dostęp do najlepszych promocji i zniżek

Sklepy internetowe oferują specjalne kody i kupony rabatowe, dzięki którym zakupy mogą być tańsze nawet o połowę! W zależności od oferty możesz zyskać znaczną zniżkę na zakupy określoną kwotowo lub procentowo, mieć darmową dostawę zamówionego towaru, albo otrzymać atrakcyjny gratis.

8. Największy wybór produktów czeka na Ciebie właśnie w Internecie

Nawet jeśli mieszkasz w bardzo małej miejscowości, dzięki sklepom internetowym masz dostęp do wszystkich produktów. Możesz zamówić, co dusza zapragnie, nawet ze sklepów zagranicznych! Kosmetyki, ubrania, produkty specjalistyczne, sprzęt RTV i AGD, meble i co tylko potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki.

Wejdź na Modago.pl i zobacz najmodniejsze buty damskie na jesień.

9. W sklepach internetowych też możesz wybrzydzać

Zamówiłaś sukienkę, przymierzyłaś ją i okazało się, że wyglądasz w niej mało atrakcyjnie? Żaden problem – pakujesz towar do pudełka i odsyłasz z powrotem do sklepu. Masz na to aż 14 dni! Darmowa dostawa, np w Zalando to dodatkowy plus!

10. Po co dźwigać zakupy, skoro mogą Ci je dostarczyć do domu?

Zamiast szarpać się z ciężkimi siatkami lub organizować transport dla produktów wielkogabarytowych, lepiej zamówić towar online i spokojnie poczekać na kuriera, który dostarczy go pod same drzwi.