POLECAMY

XIV Gala Moda&Styl już 17 kwietnia!

17 kwietnia o godz. 19.00 w Hotelu Sheraton w Warszawie rozpocznie się XIV Gala Moda&Styl. Bardzo atrakcyjnie zapowiadają się pokazy konkursowe i specjalne. Na wybiegu zobaczymy wyłącznie oryginalne kolekcje, posiadające wyrazisty styl i doskonałą jakość wykonania.

17 kwietnia o godz. 19.00 w Hotelu Sheraton w Warszawie rozpocznie się XIV Gala Moda&Styl. Bardzo atrakcyjnie zapowiadają się pokazy konkursowe i specjalne. Na wybiegu zobaczymy wyłącznie oryginalne kolekcje, posiadające wyrazisty styl i doskonałą jakość wykonania.

Marki odzieżowe biorące udział w pokazach konkursowych będą ubiegać się o statuetkę „&” (Enda). Jury przyzna statuetki w 10 kategoriach, w tym w dwóch premierowych: Freestyle i Cocktail Fashion. We Freestyle'u zobaczymy marki: New Yorker, Butik Szafa Kasia Kowalska i Lavard. W Cocktail Fashion zaprezentują się firmy: Su, Bialcon, Pretty One, Diak i Lavard. Silna konkurencja zapowiada się w konkursie bielizny erotycznej, którą na scenie pokażą: Anais, Livia Corsetti Fashion, Incitari, Pigeon i Softland. W pokazach uczestniczyć będą także producenci obuwia: Badura i Baldowski. Oprócz tego zobaczymy też pokazy specjalne.

Gościem honorowym Gali będzie Teresa Rosati, która pokaże fragment kolekcji, zaprezentowanej podczas międzynarodowego pokazu mody Beverly Hills Fashion Festival w Los Angeles. Kolekcja „The Universe of Women” („Wszechświat Kobiet”) składała się z dwóch części: pierwsza - The Best of Teresa Rosati, druga to propozycje na rok 2011 w dwóch liniach: klasycznej i „For Weronika”. Warto podkreślić, że w Los Angeles kolekcja została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez zaproszonych gości, wśród których byli m.in.: Jimmy Delshad - burmistrz Beverly Hills oraz znani aktorzy: Misha Burton, Paul Sorvino. Już przed pokazem kolekcja projektantki została wyróżniona (jako jedyna) przez jedną z największych stacji amerykańskich - NBC i zaprezentowana w reportażu promującym Beverly Hills Fashion Festival w głównym wydaniu newsów.

Podczas Gali Moda&Styl odbędą się także pokazy specjalne marek: G-STAR, Dom Mody Fulara & Żywczyk, MarylaW, Cornette i She.

Oprócz mody, na scenie zobaczymy i usłyszymy kilku artystów, którzy śpiewają w różnych muzycznych klimatach. Piosenki w stylu popowo-rockowym usłyszymy w wykonaniu grupy Sumptuastic. Zaśpiewa też Nick Sincler, który najlepiej czuje się w repertuarze tanecznym i soul. Trzecim wykonawcą będzie Iwo Orłowski – tenor o mocnym, pięknym głosie. 

Sponsorem Strategicznym imprezy jest Autoryzowany Dealer Volvo Euroservice & Skancar, a Sponsorami Głównymi: De Dietrich i Biuro Podróży Itaka.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)