Wzorzyste sukienki Imunzi

Obowiązującym trendem trwającego sezonu letniego są niewątpliwie wzory
Kolekcje Donatelli Versace, Basso & Brooke czy też Max Azria pokazały, że wzory nie muszą być kształtne i wyraźne. Tego sezonu materiały zdobione są bliżej niezidentyfikowanymi, często kojarzącymi się z kalejdoskopem, drobniutkimi wzorami. Płynne, czasem geometryczne, a innym razem zupełnie rozmyte-to trend, który projektantka Magdalena Waś wykorzystała w swoich letnich propozycjach sukienek.

Wśród wielu wzorzystych modeli można dostrzec trzy, dominujące tonacje kolorystyczne: zieleń, fiolet oraz róż. Każda z tych barw posiada ogromne zaplecze odcieni, które mieszając się w jeden nieokreślony wzór, tworzą kompozycję nie do powtórzenia. Projektantka-Magdalena Waś inspirując się sztuką wschodu stworzyła modele, które są prawdziwym patchworkiem wzorów i kolorów. Kolekcja letnia to przede wszystkim propozycje na letnie festiwale, koncerty i imprezy plenerowe. Wybierając się na wieczorne kino „pod chmurką”, koncert na otwartej przestrzeni, czy też gorące „beach party” wzorzyste sukienki IMUNZI będą doskonałą alternatywą letniego, a zarazem awangardowego look’u.

Ubierając tunikę Bombkową Zieleń, brązowe kowbojki oraz skórzaną masywną torbę i pasek w odcieniu ziemi, z pewnością zyskasz miano królowej wieczoru na koncercie MUSE. Z kolei, kiedy czekają cię filmowe uniesienia na festiwalu Era Nowe Horyzonty wybierz sukienkę Piaskowy Róż w parze z cielistymi pantoflami-zestaw doskonały na rankę w kinie! Przeglądając letnie propozycje IMUNZI sprawdź już dziś swój kalendarz sierpniowych imprez.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)