Wzory - trendy na jesień 2012!

Wraz z jesienią nadchodzą nowe trendy. Kratka, pepitka, kwiatki... Zobacz, co będziemy nosić!

Wraz z jesienią nadchodzą nowe trendy. Kratka, pepitka, kwiatki... Zobaczcie, co będziemy nosić!

Trendy - jesień 2012!

Fot. biscuits-and-milk.blogspot.com, Mango, River Island, Top Shop

Projektanci rozpieszczają nas tej jesieni. Różnorodność kolorów i wzorów pozwoli nam wybrać te ubrania i dodatki, które przypadną nam do gustu. Pośród modnych deseni mamy: kwiatki, kratkę, moro i skórę. Bordowe, zielone, kobaltowe lub pomarańczowe ubrania lada moment będą na wyciągnięcie ręki. Wówczas wyruszymy na zakupy, które z pewnością zakończą się wielkim powodzeniem.

Trendy - jesień 2012!

Fot. fabricjam.blogspot.com, fashionistaera.blogspot.com, biscuits-and-milk.blogspot.com, quintessenceofbeauty.blogspot.com, fablifeforever.blogspot.com, myladygreyy.blogspot.com

 

Kratka

Ubrania w kratkę powrócą do łask tej jesieni. Choć najbardziej znana jest szkocka krata, tego sezonu możemy wybrać deseń w innych odcieniach. Ma być różnorodnie i kolorowo. Wybór wielkości kratki, pozostawiamy wam. Nieważne czy będzie duża, czy mała. Istotne, aby stanowiła element naszej garderoby.

Trendy - jesień 2012!

Fot. tartanblog.scotlandshop.com, 1. Top Shop, 2. Troll, 3. Top Shop, 4. Top Shop, 5. H&M

Zobacz także - W kratkę - trendy na jesień i zimę 2012/13

 

Kwiaty

Obecny latem flower print zagości również w tym sezonie w wersji jesienno – zimowej. Motywy kwiatowe szczególnie na ciemnym tle pojawią się na ubraniach wielu sieciówek. Florystyczne motywy z pewnością rozświetlą jesienną szarówkę.

Trendy - jesień 2012!

Fot. asakeoge.blogspot.com, 1. Mango, 2. River Island, 3. Mango, 4. Top Shop, 5. Top Shop, 6. Top Shop

 

Moro

Moda zaskoczy nas w tym sezonie wzorem moro. Odcieni zieleni mamy wiele. Od oliwkowej, zgniłej, aż po khaki. Ubraniami w stylu wojskowym zwrócimy na siebie uwagę. Polecamy je  osobom pewnym siebie, lubiącym przyciągać wzrok innych.

Trendy - jesień 2012!

Fot. pepperandchips.blogspot.com, 1. River Island, 2. Top Shop, 3. Top Shop

 

Pepitka

Deseń w czarno – białą kratkę przeżywa swój renesans. Pepitka wraca w wielkim stylu. Na ubraniach, butach i akcesoriach. Żelazną zasadą w noszeniu pepitki – jest minimalizm. Nosi się ją bardzo łatwo, jeśli będziemy pamiętać, że ten intensywny wzór lubi głównie swoje towarzystwo.

Trendy - jesień 2012!

Fot. paloma81.blogspot.com, 1., 2., 3., 4., 5. River Island

 

Skóra

Skórzane kurtki, sukienki, spodnie rurki to hit tego sezonu. Aby wyglądać szykownie, należy postawić na proste fasony. Skóra zarówna ta matowa, jak i błyszcząca będzie elementem jesiennych stylizacji.

Trendy - jesień 2012!

1. dutchleatherdesign.blogspot.com, 1.Mango, 2. Top Shop, 3. Top Shop, 4. Mango, 5. Mango, 6. Mango

 

Oversize

Trend stworzony z myślą o osobach, które „duszą się” w dopasowanych ubraniach. Charakterystycznymi cechami garderoby oversize są: luz, swoboda, wygoda. Teraz nosząc za duże swetry, bluzy czy płaszcze nikt nie zarzuci nam braku dobrego gustu.

Trendy - jesień 2012!

Fot. 1., 2., 3., 4. H&M

Zobacz także! Najmodniejsze kolory - jesień 2012!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Bardzo ładne leginsy w kwiaty :)