Wybieramy koszulę do pracy z Pretty Girl

Jeśli masz dość czerni, bieli i szarości, elegancji w standardowym wydaniu, a w pracy chciałabyś wyglądać kobieco, zajrzyj do Pretty Girl!
/ 16.11.2010 07:39
Firma Pretty One wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kobiet, które pragną zawsze wyglądać interesująco. Przedstawiamy Wam propozycje koszul, które pasować będą do klasycznych kostiumów i garsonek. Dodadzą im modowego szyku, drapieżnego pazurka, nutki romantyzmu – po prostu ożywią klasyczny biznesowy uniform.

Pierwsza propozycja to koszula w grochy z szerokim wiązaniem pod szyją. Romantyczny styl retro dla słodkich dziewcząt. Przezroczyste rękawy i efektowna falbana to idealne połączenie dla kobiet, które w niebanalny sposób zwracają na siebie uwagę. Panterka – hit sezonu. Wraz z klasycznym strojem jest idealnym podkreśleniem charakteru z pazurem.

Koszula z bufkami w delikatny wzorek przyciąga spojrzenie, a stonowana kolorystyka nadaje wyglądowi bezpiecznego, oficjalnego wyglądu. Róże – hit sezonu. W połączeniu z żabotem jest nawiązaniem do ciocinych herbacianych przyjęć. W wydaniu Pretty One – zdecydowanie kobieca i kusząca. Błękit, wzorek i żabot! Czyli stawiamy na kolor sezonu, ciekawy, podkreślający kształty krój, ta koszula będzie idealna w połączeniu z ołówkową spódnicą i czerwonymi szpilkami.

Luźna elegancja, nieprześwitujący materiał – propozycja dla tych, które boją się eksperymentować z uwydatnianiem kształtów, jednak cenią sobie modowy sznyt. Czerwona koszula w drobną łączkę przyciągnie każde spojrzenie. Efekt murowany.