Wszechstronny sportowiec

<b>W modnym i zadbanym wizerunku eleganckiego mężczyzny istotnym czynnikiem jest to, czy jest on ubrany zawsze stosownie do sytuacji. Dzisiaj przykładem będzie Krzysztof Hołowczyc- wszechstronny sportowiec i polityk noszący się z klasą.</b><br><br> Na co dzień możemy wyglądać schludnie i zgodnie z trendami. Najbardziej funkcjonalnym stylem jest sportowa elegancja. Dżinsy lub sztruksy, moleskin, kolorowe, ale nie awangardowe koszule, sweter z marynarką. Krzysztof pięknie łączy różne barwy, robi to ze smakiem i wyczuciem.
/ 06.03.2008 11:30
W modnym i zadbanym wizerunku eleganckiego mężczyzny istotnym czynnikiem jest to, czy jest on ubrany zawsze stosownie do sytuacji. Dzisiaj przykładem będzie Krzysztof Hołowczyc- wszechstronny sportowiec i polityk noszący się z klasą.

Wszechstronny sportowiec

Na co dzień możemy wyglądać schludnie i zgodnie z trendami. Najbardziej funkcjonalnym stylem jest sportowa elegancja. Dżinsy lub sztruksy, moleskin, kolorowe, ale nie awangardowe koszule, sweter z marynarką. Krzysztof pięknie łączy różne barwy, robi to ze smakiem i wyczuciem. Mimo, że prezentuje styl klasyczny umie zaskoczyć ciekawym połączeniem, przemyślanym zestawieniem wzorów. Wykorzystuje z palety kolorystycznej to co podkreśla zalety jego letniej urody, akcentuje charakterystyczny odcień cery, kolor włosów i niebieskie oczy. Dobiera bardziej szalone buty, zmienia zegarek i zachwyca.

Wszechstronny sportowiec

Rady dla mnie:

Zwróć uwagę na pasek. Powinien pasować do obuwia, które masz zamiar założyć. Płócienne paski pasują do spodni sztruksowych lub z moleskinu. Paski plecione skórzane mają nieco rustykalny wygląd i mogą być ryzykowne, najlepiej komponują się z garniturami typu amerykańskiego.
Zwróć uwagę na dobór kolorów koszuli do spodni i nigdy nie łącz ich z kontrastowymi kolorami skarpetek.
Aby twoja garderoba funkcjonowała bez zarzutów przydadzą się trzy pary półbutów. Oto podstawowa kolekcja na wiosnę: jedna para brązowych półbutów z ozdobnymi dziurkami na przyszwie, jedna para czarnych półbutów typu Oxfords oraz jedna para czarnych lub brązowych mokasynów. To potrzebny zestaw prawdziwego dżentelmena.

Wszechstronny sportowiec

Od czasów lorda Brummela niepodzielnie w garderobie męskiej panuje garnitur. Tym bardziej w sytuacjach biznesowych lub w polityce nie powinniśmy się wysuwać przed szereg i pamiętać mądre powiedzenie, że „papugi są pstrokate, a orły szare”. Elegancja i codziennie świeży wizerunek to uciecha dla oczu i wyraz szacunku dla naszego rozmówcy bądź słuchacza. Nie możemy codziennie wyglądać tak samo. Wystarczy zmiana koszuli, dobranie innego krawata i już jesteśmy ubrani godnie do reprezentowanego stanowiska. Krzysztof wie na czym polega subtelna elegancja, wybiera szlachetne, dobre gatunkowo materiały i wytworne dodatki. Wspaniale potrafi zgrać dobór koszuli do krawata, wie jaki fason służy proporcjom jego sylwetki, umie trafnie dobrać spinki do mankietów i odpowiedni zegarek.

Rady dla mnie:

Sprawdź czy spodnie od garnituru załamują się nad butami tylko raz, jeśli jest inaczej to znaczy, że są zbyt krótkie lub zbyt długie.

Bordowy krawat pełni funkcję wykrzyknika i skupia uwagę na twarzy. Będzie idealny jeśli tego dnia przemawiasz.

Nie zakładaj spinek do krawata. Mało kto o tym wie, ale spinki do krawata pochodzą z munduru wojskowego i stąd przeszły do cywilnego ubioru agentów ochrony w Ameryce. W tradycji europejskiej są one zupełnie niewłaściwe.

Nigdy nie noś koszuli z krótkim rękawem do marynarki od garnituru i pamiętaj o wypastowanych butach.

Zapamiętaj: „Elegancja ubiorze zdradza elegancję intelektualną” – Salvador de Madariaga

Wszechstronny sportowiec

Stosowny ubiór na motor to oczywiście specjalny skórzany kombinezon, musimy kierować się zasadami bezpieczeństwa. Krzysztof jako sportowiec zawsze o tym pamięta. Kombinezon dla miłośników jazdy jednośladem może być twoim hitem, a jeśli lubisz się snobować możesz wybrać kolorystykę pasującą do twojego rumaka na kółkach. Szukaj zestawu który wyróżnia się ergonomią, wykonany jest z kilku warstw a w procesie szycia zastosowano specjalne technologie.

Rady dla mnie:

Zawsze ubieraj się odpowiednio do sportów jakie uprawiasz z pasją. Będziesz czuł się wygodnie i bezpiecznie.


Model: Krzysztof Hołowczyc
Stylizacja: Izabela Jabłonowska
Zdjęcia: Agencja fotograficzna Photo PR www.photopr.pl

Specjalne podziękowanie dla salonu BMW Fota w Olszynie.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)