POLECAMY

WOMEN’S DAY - czyli wszystko czego pragną kobiety…

Organizator MEN’S DAY, największej plenerowej imprezy dla mężczyzn, agencja Sound of Music, zaprasza 24 i 25 października br. wszystkie Panie na WOMEN’S DAY
 WOMEN’S DAY - czyli wszystko czego pragną kobiety… fot. serwis prasowy
W CH Blue City  w Warszawie powstanie miasteczko dla kobiet, które kusić będzie mnóstwem atrakcji. Siedem wyjątkowych stref zgromadzi wszystko, co kręci kobiety: pokazy trendów i nowości, degustacje, warsztaty, porady i konsultacje, a przede wszystkim inspirujące spotkania z wyjątkowymi kobietami. A to wszystko w podziemnym labiryncie i zmysłowej oprawie.

Lokalizacja Miasteczka WOMEN’S DAY została dość przewrotnie wybrana. Miasteczko dla kobiet – niemal raj, powstanie bowiem… pod ziemią! Ukryty przed męskim okiem podziemny parking CH Blue City  zupełnie zmieni swój wygląd -  wyłożony wykładziną, udekorowany kolorowymi tkaninami i klimatycznie oświetlony, stworzy swoisty labirynt pełen tego, o czym marzą kobiety. Podczas WOMEN’S DAY atmosferę dopełnią także odpowiednie zapachy, muzyka, a nawet smaki  - ilustrujące poszczególne strefy. Przewodnikiem  po miasteczku będą zatem… zmysły. Zapraszamy do stref: Truskawki (LOVE), Soczystej Pomarańczy (PODRÓŻE), Świeżej Cytryny (GADŻET), Kwiatu Wanilii (LUKSUS), Zielonej Herbaty (ZDROWIE I URODA), Kropli Wody (FITNESS), Ziarna Kawy (CAFE & BAR).

WOMEN’S DAY będzie niepowtarzalną okazją do spotkania z wyjątkowymi ludźmi, chociażby z najpopularniejszymi gwiazdami tańca w Polsce. Zobaczymy m.in. Katarzynę Krupę, Cezarego Olszewskiego, Blankę Winiarską, Michała Uryniuka, znanych z programu „Taniec z gwiazdami”, a także Marię Foryś, Wiolę Fiuk, Roofiego, Paulinę Jaksim, Tomasza Prządkę z „YOU CAN DANCE”. Partnerem WOMEN’S DAY jest szkoła tańca EGURROLA DANCE STUDIO, która zaprezentuje m. in. pokazy tańca brzucha, salsy czy tańca towarzyskiego. W programie także nie lada gratka dla każdego, a mianowicie lekcje tańca prowadzone przez instruktorów szkoły.

Swoją obecność na WOMEN’S DAY zapowiedzieli również Edyta Herbuś, Łukasz Czarnecki, Tomek Barański, Marek Kościkiewicz oraz Rafał Maserak, z którymi będzie można porozmawiać, sfotografować się, czy wziąć od nich autograf.

W trakcie WOMEN’S DAY odbędzie się także giełda, a raczej „wymienialnia”  ciuchów. Tu można przynieść swoją dotychczasową garderobę, wymienić się ubraniami z innymi uczestniczkami  i wrócić do domu z zupełnie nowym zestawem odzieży. Co najważniejsze w wyborze najodpowiedniejszych kreacji bezpłatnie pomogą styliści WOMEN’S DAY.WOMEN’S DAY będzie też platformą kreatywnych dyskusji. Jak godzić pracę z byciem dobrą Mamą? Jak znaleźć swoją pasję? Czy znam kolory, w których mi do twarzy? Jak się ubrać i pomalować? Na te i wiele innych pytań, odpowiedzi pomogą znaleźć zaproszeni eksperci, którzy przeprowadzą nawet przez trudne i intymne tematy. W „KLUBIE KOBIET WOMEN’S DAY” cykl arcyciekawych wykładów i szkoleń, przez całe dwa dni trwania imprezy.

O tym, że pasję, czy namiętność można zmienić w dobrze prosperujący biznes przekonywać będzie PORTFEL.PL. Jego eksperci doradzać będą jak zwiększyć zawartość damskiego portfela, a ściślej mówiąc: jak założyć własną firmę, czy warto zainwestować w Twój pomysł na biznes, jakie znaleźć perspektywy rozwoju własnej ścieżki kariery,  jak pozyskać dotacje unijne, gdzie szukać potrzebnych informacji,  jak poradzić sobie z domowym budżetem w kryzysie etc.

Oczywiście w trakcie WOMEN’S DAY, nie zabraknie też innych atrakcji, którymi  miasteczko kobiet będzie wręcz naszpikowane. Pokazy taneczne, pokazy mody, degustacje, prezentacja nowości produktowych, indywidualne konsultacje z dietetykami i specjalistami, porady stylistów, pokazy fitness i prezentacje mody sportowej, szkolenia i warsztaty z negocjacji, obowiązujące trendy w modzie biznesowej, sztuka savoir – vivre i wiele, wiele innych, które kręcą kobiety.A w nocy z soboty na niedzielę (z 24 na 25 października) fantastyczna zabawa AFTER PARTY - WOMEN’S NIGHT dla wszystkich, podczas której zagrają dwie super gwiazdy: charyzmatyczna londyńska Djka SONIQUE oraz pociągający mężczyźni z Zespołu AFROMENTAL. Fanki AFROMENTAL zapraszamy także w ciągu dnia, w sobotę 24. października, do miasteczka WOMEN’S DAY na spotkanie ze swoimi idolami. Tutaj będzie można otrzymać autograf, czy zrobić sobie zdjęcie z chłopakami z zespołu.

Bilety na WOMEN’S DAY w cenie 25 złotych za dzień, dostępne są w sprzedaży od 1 października na www.eventim.pl (w Blue City punkty Eventim znajdują się w Salonie Empik i sklepie Saturn). Bilety będą także dostępne w kasach przed wejściem na WOMEN’S DAY.

Sponsorzy WOMEN’S DAY to Centrum Handlowe Blue City i firma Prima Pharma

Więcej informacji:  www.womensday.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
szkoda ze warszawa daleko