Wiosenno-letnia kolekcja Aryton

W sezonie wiosna-lato 2012 marka Aryton z wyjątkowym wyczuciem wpisuje się w modną szafę młodych, aktywnych zawodowo kobiet. Klasyka na czasie, z nutą modowej ekstrawagancji stała się celem, który łączy codzienną linię City, swobodny Casual z wyjątkowo elegancką koktajlową kolekcją Diamond.
/ 10.04.2012 09:45

W sezonie wiosna – lato 2012 marka Aryton z wyjątkowym wyczuciem wpisuje się w modną szafę młodych, aktywnych zawodowo kobiet. Klasyka na czasie, z nutą modowej ekstrawagancji stała się celem, który łączy codzienną linię City, swobodny Casual z wyjątkowo elegancką koktajlową kolekcją Diamond. Tej wiosny Aryton proponuje kolekcję, która z jednej strony idealnie trafia w aktualne trendy, z drugiej odpowiada na wysokie wymagania zapracowanych i zabieganych klientek. Linie City, Casual i Diamond, to wzorowe połączenie najwyższej jakości elegancji z wygodą i upragnionym luzem. 

Niezobowiązujące miejskie stylizacje, kod biurowy i oczywiście popołudniowe i wieczorowe kreacje stanowią spójną propozycje na nadchodzący sezon. Doskonale skrojone żakiety, sukienki i spódnice dyskretnie podkreślają kobiece kształty. Swobody dodaje lekka, romantyczna kolorystyka (delikatne róże , beże, brązy, złoto) przywołująca na myśl subtelne i pełne nonszalancji lata 50. i 60. Przygotowując wiosenną kolekcję projektanci marki inspirowali się stylem wielkich ikon mody - Grace Kelly i Audrey Hepburn. Stąd w kolekcji mniej formalne, przewiązywane w pasie spodnie do kostek, bluzki z rękawem 3/4 i klasyczne dwurzędowe trencze. W sklepach marki dostępne dodatki i akcesoria, Współgrają z poszegolnymi liniami kolekcji stanowią uzupełnienie poszczególnych stylizacji . Panie we współczesnym świecie często prosto z pracy biegną na służbowe, wieczorne wyjście lub kolację ze znajomymi, a kolekcja marki Aryton dzięki swojej różnorodności idealnie sprawdza się w każdej z tych sytuacji.