Wiosenne rytmy zagnieździły się na półkach ReKids

Nareszcie !!! Wiosna zaczęła wdzierać się bezwstydnie przez wielkomiejskie szczeliny miasta. Wsiąka w mury, otula ciała i zagnieżdża się na dobre w świadomości wszystkich miłośników ulicznych przygód.
/ 09.04.2008 22:17

Nareszcie !!! Wiosna zaczęła wdzierać się bezwstydnie przez wielkomiejskie szczeliny miasta. Wsiąka w mury, otula ciała i zagnieżdża się na dobre w świadomości wszystkich miłośników ulicznych przygód. Gotowi na szalone wyzwania z drżeniem nasłuchują kroków nowej pory roku. Z utęsknieniem szkicują wiosenne plany na wielkiej mapie nastoletniej wyobraźni. Znów mogą stać się mieszkańcami ulic i bohaterami chodnikowych seriali tworzonych dzięki sile swojej młodości oraz pasji do życia, ludzi i muzyki.

Wiosenne rytmy zagnieździły się na półkach ReKids

Razem z wiosną do salonów Reserved dołączyła nawa kolekcja dla nastolatków. Dla tych najbardziej zbuntowanych bohaterów ReKids, którzy chcą natychmiast zapomnieć o byciu dzieckiem i z utęsknieniem patrzą na prawie pełnoletnich, starszych przyjaciół. Odzieżowe propozycje przygotowane specjalnie dla nich wyraźnie podążają za trendami mody i starają się podkreślić indywidualny charakter swoich bohaterów. Królują T-shirty.

Wiosenne rytmy zagnieździły się na półkach ReKids

Zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców Re przygotowało całą nieprawdopodobną gamę koszulek, które tchną młodym duchem i szaleństwem. Młode Panie mogą podkreślić swoje kształty wciętymi krojami i wielkimi dekoltami. Propozycje na ramiączka, lub zupełnie bez ramiączek pokryte rockendrolowymi nadrukami ożywią każdą sylwetkę. Spodnie głównie długie i obcisłe, ale znajdziemy również krótkie ogrodniczki, które zakrólowały już w zeszłym sezonie. Dla miłośniczek spódnic, propozycje są przede wszystkim króciutkie i lejąca.

Wiosenne rytmy zagnieździły się na półkach ReKids

Kroje te podkreślają kształt długich, szczupłych nóg i pozwalają na swobodę ruchów Dla chłopców klasyczne kształty „T” bronią się ciekawymi, często abstrakcyjnymi, mocnymi nadrukami.. Dla męskiej części klientów Re przygotowało ciekawe faktury oraz materiały. Proste długie spodnie w wyraźne pasy oraz ciekawe nadruki. Kolory kolekcji dla nastolatków również zostały wypełnione wiosenną energią. Ostra czerwień, mocny błękit, filet oraz czerń rysują się kontrastami na ubraniach Re.

Wiosenne rytmy zagnieździły się na półkach ReKids

W takich ciuchach chce się żyć i tworzyć. Nastoletnie dusze Re grupują się, by w twórczym uniesieniu wykrzesać z siebie kawałek sztuki. Taki sposób wyrażenia swojego buntu wobec zastanej rzeczywistości to najtrafniejszy wybór. Stojąc na chodnikowym dywanie ulicznego gwaru z gitarą w ręku można prawdziwie zakochać się w swoich marzeniach o lecie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10.04.2008 17:51
Rockowe semi-szkraby ;-) przynzam ze fajny pomysl na sesje .