gwiazdy w welurowych dresach fot. ONS.pl

Welurowe dresy - Juicy Couture - Trendy sezonu

Pamiętacie jak nosiła je Britney Spears i Paris Hilton?
Joanna Mroczkowska / 07.06.2016 05:27
gwiazdy w welurowych dresach fot. ONS.pl

Pamiętacie Juicy Couture? W welurowych dresach tego brandu, w najróżniejszych kolorach, widywało się największe gwiazdy. Lata 2000. upłynęły pod znakiem "Juicy" (tłum. soczyste), na pośladkach m.in. Paris Hilton, Britney Spears, Evy Longorii, Kim Kardashian czy Jennifer Lopez. Jednak w roku 2014 wiele się zmieniło. Oryginalni właściciele sprzedali markę a do tego zamknięto niemal wszystkie stacjonarne butiki Juicy Couture.

Moda kołem się toczy - welurowe dresy są znów hitem

Jednak jak to w modzie bywa trendy wracają. I tak jak przez ostatnie lata nawet nie pomyślałybyśmy o założeniu ich tak teraz o nich marzymy. Jak na modowe niewolnice przystało?

welurowe dresy
|Od lewej: Britney Spears, Eva Longoria, Paris Hilton - fot. ONS.pl|

#TrackIsBack - ale czy na pewno? Marka Juicy Couture tym właśnie nostalgicznym hashtagiem i nową kolekcję (a także kolaboracjami z Bloomingdale's i modelka Behati Prinsloo), próbuje przywrócić dawną świetność welurowym kompletom. Nie byle jakim bo ozdobionym cekinowymi wstawkami i dwuznacznymi hasłami o podtekście seksualnym. Ciuchy w tym stylu były hitem 15 lat temu, ale czy teraz będzie tak samo?

Czy znajdą się szalone fashionistki, które kupią jaskrawy dres za ok. 2000 złotych?! Głosujcie w naszej sondzie.

juicy couture
|Od lewej: Paris Hilton, Jane Fonda, Kim Kardashian - fot. ONS.pl|

Poniżej znajdziecie zajawkę nowej kolekcji Juicy Couture w kolaboracji ze znaną top modelką Behati Prinsloo - żoną Adama Levina z Maroon 5.

Więcej modnych hitów na teraz:

Nasz wybór! Kolorowe płaszcze na wiosnę 2016 7 wiosennych trendów, które możesz nosić już teraz Najładniejsze sukienki na wesele 2016