POLECAMY

Warsaw Fashion Weekend - pod naszym patronatem

Najlepsi projektanci, pokazy mody, najmodniejsze zakupy i atrakcyjne ceny!
Warsaw Fashion Weekend - pod naszym patronatem fot. serwis prasowy
W dniach 21 – 22 października 2011 r. w SOHO FACTORY w Warszawie, odbędzie się Warsaw Fashion Weekend. To jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu modowym w naszym kraju. Jest to też największe i najbardziej prestiżowe Designer Sample Sale w Polsce!

W tym roku impreza przeszła ogromną transformację i jej profil sprzedażowy zostaje rozszerzony o pokazy obowiązujących trendów najlepszych polskich oraz niemieckich projektantów. Po raz pierwszy wydarzenie będzie można śledzić również online, gdzie na platformie sprzedażowej będzie można nabyć modowe perełki w bardzo atrakcyjnych cenach. Warsaw Fashion Weekend w jednym, klimatycznym miejscu zgromadzi najlepszych projektantów i domy mody o światowej renomie. Ponad 100 wystawców ma szansę zaprezentować swoje najnowsze i najmodniejsze kolekcje. Specjalnie na Opening Night projektanci przygotują kilka wyjątkowych niespodzianek. Imprezy poprowadzi Joanna Horodyńska.

21 – październik - PIĄTEK – OPENING NIGHT – POKAZY PROJEKTANTÓW Z NIEMIEC - PIERWSZY DZIEŃ ZAKUPÓW
Największą atrakcją będą pokazy mody projektantów z Berlin Fashion Week. Na specjalne zaproszenie pojawią się czołowi niemieccy projektanci. Gościem specjalnym będzie sam Michael Michalsky, którego StyleNite podczas kolejnych Tygodni Mody w Berlinie przeszły już do historii. Wymykające się wszelkim konwencjom pokazy Michaela, które łamią sztywne reguły panujące w modowym światku, to specjalność projektanta. Teraz Polki będą mogły z bliska ocenić potencjał wieloletniego głównego wizjonera marki Adidas i MCM. Już od godz. 17.00 zapraszamy do Soho Factory w Warszawie. Wstęp tylko dla posiadaczy specjalnych zaproszeń lub posiadaczy karty VIP, które można nabyć na www.fashionweekend.pl.

22 - październik - SOBOTA – POKAZY NAJLEPSZYCH PROJEKTANTÓW Z POLSKI - DRUGI DZIEŃ ZAKUPÓW
W tym dniu pojawi się na Warsaw Fashion Weekend kilka tysięcy gości, a wśród nich liczne grono stylistów, celebrytów, inwestorów i producentów. To również jedyna możliwość upolowania kolekcji najlepszych marek po wyjątkowo atrakcyjnych cenach – aż do 70% niższych niż w regularnej sprzedaży – z wybranych topowych i najbardziej pożądanych, 100 sieciowych wystawców.

Wśród wielu innych atrakcji znajdzie się pokaz inspirowany stylowymi podróżami wielkich gwiazd Michała Starosta, zorganizowany przez biuro podróży Itaka. Z kolei BMW MINI zapozna fashionistki z najnowszym modelem samochodu. Warszawski Weekend Mody to nie tylko ubrania! Dzięki współpracującym firmom i ekspertom dostarczamy inspiracji oraz praktycznej wiedzy o najważniejszych tendencjach w makijażu, kolorach manicure, w stylizacji włosów i pielęgnacji ciała i twarzy w nadchodzącym sezonie. Najnowsze trendy pokażą styliści marki WELLA, a nowości w pielęgnacji oraz najmodniejsze makijaże zaprezentują wizażyści ESTEE LAUDER.

ONLINE – 21 (OD 17.00) – 23 PAŹDZIERNIKA (DO 24.00) – BLACKBERRY & PLAY WARSAW FASHION WEEKEND ONLINE.

OPIEKUN SESJI – LIDIA POPIEL OFICJALNY PARTNER WFW ONLINE – BEBCLUB.PL
W tych dniach z myślą o fashionistkach spoza Warszawy oraz takich, które z różnych powodów nie mogą zjawić się na imprezie osobiście, jesienna edycja Warsaw Fashion Weekend będzie odbywała się również online, dzięki wsparciu partnerów: PLEJADY, ONETU i BEBCLUB.pl. W tym terminie, od godziny 17.00 (21 października) do północy (23 października) internauci będą mogli upolować wyjątkowe kolekcje po specjalnych, niższych cenach.

Partnerzy wydarzenia:
Sponsorzy główni: BlackBerry, PLAY Oficjalny Partner sprzedaży ONLINE: BEBclub.pl Oficjalni partnerzy pokazów mody: WELLA, Estee Lauder, Charme de la mode Sponsorzy: ITAKA, BMW MINI, Decorativos, SONY VAIO Oficjalny hotel: HILTON Warsaw Oficjalna woda: Perrier Partner sesji zdjęciowych: Warszawska Szkoła Filmowa

Patroni medialni:
Polki.pl, TVP2, TVP Warszawa, RMF Classic, STROER, Fashion Magazine, MaleMen, FineLife.pl, Uroda, Sukces, InStyle Oficjalny Partner ONLINE: Onet, Plejada Oficjalny Partner organizacyjny: SOHO FACTORY

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)