Użytkowniczki Polki.pl w sesji zdjęciowej

Zobacz jak laureatki naszego konkursu "Wiosenne trendy z 4fun.tv" wypadły na sesji zdjęciowej z dwiema Izami i Marysią, czyli prowadzącymi z 4fun.tv i redaktor działu Moda z Polki.pl
/ 16.05.2011 14:13
Na zdjęciu od lewej: Sylwia, Marta, Iza z Polki.pl, Marysia i wzdłuż Iza z 4fun.tv

Pod koniec kwietnia zorganizowaliśmy razem z 4fun.tv konkurs na najlepsze wiosenne stylizacje. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy te, które wydały nam się najciekawsze i najbardziej energetyczne. Nagrodą była profesjonalna sesja zdjęciowa z prowadzącymi z 4fun.tv i redaktor działu Moda na Polki.pl

Po wcześniejszych ustaleniach spotkaliśmy się wreszcie w siedzibie kanału 4fun.tv. Niestety autorka jeden ze stylizacji nie mogła wziąć udziału w sesji, więc modelkami zostały dwie laureatki: Martam2491 i Penelope11, czyli Marta i Sylwia.

W 4fun.tv od razu zajęły się nami profesjonalistki: fryzjerka i wizażystka. Z toreb pełnych ciuchów między innymi z shwroomu Aliganza stylistka Karolina wyczarowała dla nas świetne, wiosenne kreacje. Z garderoby udałyśmy się do gotowego studia, gdzie czekał już na nas fotograf - Artur, ekipa nagraniowa 4fun.tv i super dziewczyny, które zajęły się dokumentacją backstage'u.

Ponieważ tylko Iza i Marysia miały doświadczenie w modelingu zaczęło się od rozluźniania i wygłupów przed obiektywem. Artur rozbawiał nas i dbał o to byśmy poczuły się swobodnie w roli modelek.

Gdy oswoiłyśmy się ze światłami i aparatem, Artur robił nam zdjęcia w różnych konfiguracjach. Najpierw dziewczyny same, potem ze mną, Marysią, drugą Izą, wreszcie wszystkie razem. Tymczasem Marysia zabrała się za kręcenie materiału z naszej sesji i zadawała nam kolejno pytania, podczas gdy reszta szalała dalej przed obiektywem.

Po pewnym czasie Karolina zmieniła nasze kreacje na imprezowe. W garderobie znów wrzało. Marta w turkusowej sukience wyglądała kobieco i zmysłowo, w wypadku Sylwii postawiliśmy na ostry, rockowy look. Zabrałyśmy się dalej do wyjątkowo przyjemnej pracy modelek!

Bawiliśmy się świetnie prze kilka godzin, aż dumne z siebie zakończyliśmy naszą sesję gromkimi brawami. Marta i Sylwia wypadły świetnie. Mamy nadzieję, że stylizacje, które zaprezentowały również was wiosennie zainspirują.

Zobaczcie efekty naszej pracy w studio!

Nagranie z sesji zdjęciowej i wywiad Marysi z laureatkami naszego konkursu!Część 1:Część 2: