Gra w kropki, czyli grochy są hitem jesieni 2013

Zobacz, co znajdziesz w sklepach, czarno na białym

Jak widać kropki, groszki i inne ciapki nie są zarezerwowane jedynie na ciepłe sezony. W jesienno-zimowych kolekcjach grochy, czarno na białym znalazły się, m.in. u Jen Kao i Valentino.

Grochy, czyli słynne polka dots to motyw, który przewija się w modzie od wielu, wielu lat. Renesans przeżywały w latach 60, potem za sprawą Caroliny Herrery pod koniec 80. Teraz kropki, grochy, a w szczególności te czarne na białym tle to hit z jesiennych wybiegów. Dziwne? Może, bo zazwyczaj moda na grochy następowała wiosną lub latem. Tym razem jest inaczej, zobaczcie zatem co znajdziecie w polskich sklepach w ten deseń.

Zobaczcie również:

Zajrzyjcie do naszej galerii z ubraniami i dodatkami w grochy:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
Witaj Mario. Uśmiechnij się- z pewnością znajdziesz coś dla siebie w tym salonie o którym wspominałam. Evita na salonie ma o wiele więcej modeli niż tylko to co na stronie internetowej a co ważniejsze rozmiary mają do 52 i mimo wszystko robią jeszcze wszelkie przeróbki i dopasowania. Proponuję żebyś się przejechała, zobaczyła i po przymierzała bo co innego na manekinie czy wieszaku a co innego na sylwetce, a uwierz mi panie znają się na rzeczy i z pewnością idealnie dopasują suknię do Twojej sylwetki. Powiedz mi szukasz czegoś długiego czy bardziej garsonkę?
/5 lat temu
"gorchy"...