Z polską metką: kolekcja ubrań ze znakiem zapytania od Loft37

Dowiedz się więcej!
Joanna Mroczkowska / 03.06.2015 06:39
Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, czyli twórczynie kultowej już polskiej marki Loft37 nawiązały współpracę z Agatą Wojtkiewicz i marką LeBrand. Kolaboracja ta skończyła się limitowaną kolekcję ubrań ze znakiem zapytania na metce. Projektantki, które słyną z dodatków tym razem poszły o krok dalej. Zobaczcie zatem co przygotowały!
Kolekcja ubrań „?” od Loft37 jest odzwierciedleniem stylu Kalińskiej i Trepki, które stawiają na prostotę, w stonowanych barwach, a swój indywidualizm podkreślają odważnymi akcesoriami. Designerkom przy tworzeniu linii „?” przyświecał ponadczasowy casual, który stanowi idealne uzupełnienie dla ich dotychczasowych projektów.

Kolekcja ubrań od Loft37 - jest szał!

Ubrania Loft37

W kolekcji ze znakiem zapytania znajdziemy m.in.: tuniki, T-shirty, longsleeve’y, koszule, mini spódniczki, szorty, spodnie cygaretki, płaszcze, skórzane kurtki (ramoneska kosztuje 2200 zł), oraz paski. Wszystko utrzymane w palecie kolorów znanej z wcześniejszych kolekcji projektantek. Zatem mamy tu modne pudrowe odcienie, stylowe szarości a także klasyki jak czerń i biel.

Bo nie lubimy oczywistości  i wierzymy, że to Ty nadajesz swojemu ubraniu charakter.

– mówią Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka.

Ubrania „?” od Loft37 kosztują od 150 złotych do 850 złotych.

Więcej mody z polską metką:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)