Ubierz się jak Ewa Farna - Styl gwiazd - Trendy sezonu

Zobaczcie gdzie kupicie rzeczy w jej stylu
Joanna Mroczkowska / 26.08.2015 06:57

Ewa Farna jak zwykle wzbudza wiele emocji, głównie tych pozytywnych. Jednak znajdują się i tacy, którzy we wszystkim i u każdego znajdą jakieś mankamenty. A chodzi oczywiście o krągłości artystki, z których ta jest bardzo dumna. I słusznie! Kobiece kształty jeśli nie są na granicy, która może przysporzyć problemów ze zdrowiem - wszystko jest w jak najlepszych porządku.

Zatem co z tą Farną? Ostatnio gwiazda pojawiła się na letnim koncercie Radia Zet i Dwójki w Uniejowie. Miała na sobie białą koszulę, którą założyła jako tunikę a do tego marynarkę, piękne sandałki ze strusimi piórkami i elektryzującą pomadkę na ustach. Wszystko wyglądało świetnie. Delikatne szpilki wyciągnęły nogi a luźna koszula ukryła brzuszek czy pupę.

Ubierz się jak Ewa Farna

Białą koszulę maxi znalazłyśmy na promocji w Top Secret, zaś sandałki - niestety bez piórek - kupicie w River Island. Do tego krótkie szorty (u Farnej również było widać krótkie spodenki wystające spod koszuli). Wspomniane szorty znajdziecie w ofercie Mango. Do tego marynarka z H&M i pomadka w mocnym odcieniu różu z nowej kolekcji MAC Cosmetics. Dla nas bomba. A wy ubrałybyście się tak jak Ewa Farna?

Więcej jesiennych inspiracji: