Tych trendów nie chowaj do szafy po zimie!

Zobacz co wciąż będzie modne. Tych trendów nie chowaj do szafy po zimie!
/ 04.01.2014 11:12

Tych trendów nie chowaj do szafy po zimiefot.ONS

Projektanci nie mogą wciąż wymyślać nowych trendów w modzie. Po pierwsze, dlatego, że moda uliczna z pewnością nie nadążałaby za takimi zmianami, a w końcu to ona jest w dużej mierze odzwierciedleniem twórczości projektantów. Po drugie, modowi artyści często przeżywają fascynację daną tendencją i chętnie przenoszą ją z sezonu na sezon.

Nam bardzo to odpowiada, bo rzeczy, kupione z myślą o sezonie jesienno-zimowym, przy odpowiedniej aranżacji, będzie można wykorzystać na wiosnę. Jakie to trendy? Sprawdziłyśmy!

Tych trendów nie chowaj do szafy po zimieTych trendów nie chowaj do szafy po zimie  fot. ONS

1. Śnieżna biel

Jesienią i zimą była absolutnym hitem, zwłaszcza w total looku. I choć na chłodne miesiące mogła się wydać niezbyt praktyczna, to na wiosnę będzie idealna. Nosić ją będziemy od stóp do głów, albo zestawioną kontrastowo z czernią.

2. Pastele

Zimą były wyjątkowo modne na oversizeowych płaszczach. Najlepiej w jasnym błękicie, albo pudrowym różu. Teraz będziemy je nosić w jeszcze większej ilości. A do łask wraca po kilku sezonach kolor miętowy.

3. Bluzy i sportowy styl

Projektanci nadal nie rezygnują z tej tendencji. W mijającym sezonie bluzy proponował m.in. dom mody Givenchy w odcieniach czerni i winnej czerwieni. Teraz bluzy będą miały delikatniejsze kolory. Możesz też nadal nosić te ciemne, ale w połączeniu z resztą stylizacji w bardziej wiosennych barwach.

4. Koronka

Zimą promował ją m.in. dom mody Louis Vuitton na sukienkach w bieliźnianym stylu. Teraz powraca u Chrisophera Kane i Dolce & Gabbana. Najmodniejsze są sukienki z koronkowym wykończeniem, albo koronkowe spódnice midi.

Tych trendów nie chowaj do szafy po zimieTych trendów nie chowaj do szafy po zimie  fot. ONS

5. Długość midi

Mini w tym sezonie może odejść w zapomnienie. Nosimy spódnice do kolan, albo nawet do połowy łydek. Podobnie będzie w kwestii sukienek. Ołówkowe spódnice nadal z nami zostają, ale najmodniejsze będę te rozszerzane, zwiewne. Najbardziej pożądane są lekkie koronki, tiule i solejki, czyli spódnice z drobnymi plisami!

Tych trendów nie chowaj do szafy po zimieTych trendów nie chowaj do szafy po zimie  fot. ONS

Zobacz też, jakie wzory będą hitem wiosny 2014!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)