Trinny i Susannah będą ubierać Polki i Polaków!

Znane, brytyjskie stylistki - Trinny Woodall i Susannah Constantine - przyjadą do nas i będą ubierać zaniedbane Polki i źle ubierających się Polaków. Już dziś możecie się zgłosić do programu, który będzie emitowany w stacji TVN Style od 21. kwietnia!
/ 04.02.2011 08:57

Trinny Woodall i Susannah Constantine to duet dziennikarek, autorek i stylistek, który znany jest na całym świecie z nadawanych także w Polsce programów telewizyjnych o modzie: "Jak się nie ubierać", "Trinny & Susannah rozbierają" oraz "Trinny&Susannah ubierają Amerykę".

Zobacz także: Prezenty walentynkowe dla naszych użytkowniczek!

Są złośliwe, bywają naprawdę wredne, mówią okrutną prawdę prosto w oczy, nie oszczędzając przy tym nikogo, także siebie, ale nikt nie może zaprzeczać, że osoby, które oddają się w ich ręce, przechodzą całkowitą metamorfozę i przyspieszony kurs samoakceptacji. Trinny i Susannah są zdania, że każdy może świetnie wyglądać, bez odchudzania się, operacji odsysania tłuszczu czy katorżniczych diet. Każdy może kupować ubrania w tanich sieciówkach i wyglądać jak milion dolarów. Gdzie tkwi sekret? Wystarczy poznać wady i zalety swojej sylwetki i nosić ubrania w odpowiednich rozmiarach. Proste? Niestety, gdyby to było naprawdę proste, to Trinny i Susannah od dawna nie miałyby pracy.

Zobacz także: Co z tymi skarpetami?

Brytyjki w tym roku w czerwcu po raz pierwszy były w Polsce i pomagały Polkom się ubierać w warszawskiej Galerii Mokotów, gdzie wybrane klientki zostały poddane stylizacyjnym metaforom pod okiem Trinny Woodall i Susannah Constantine.

Gdzie i jak się zgłosić, żeby poddać się metamorfozie pod okiem znanych stylistek? Wystarczy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie TVN Style wraz z uzupełnioną ankietą oraz aktualnym zdjęciem, na którym widoczna będzie twarz i cała sylwetka. Zgłoszenia można również przesyłać drogą pocztową na adres:

Trinny & Susannah (z dopiskiem ankieta)
TVN Style
ul. Kawalerii 5
00-468 Warszawa

Żeby wziąć udział w programie, musisz mieć ukończone 18 lat! Zgłoszenia można nadsyłać do 28 lutego 2011.