POLECAMY

Top 10 najseksowniejszych ubrań i dodatków

Wiemy, że najseksowniej jest bez ubrania. Jednak, aby całość smakowała wyśmienicie warto wprowadzić odrobinę zachęty.

Wiemy, że najseksowniej jest bez ubrania. Jednak, aby całość smakowała wyśmienicie warto wprowadzić odrobinę zachęty. 

Przeglądając fora internetowe, ustaliliśmy listę najskuteczniejszych, seksownych ubrań dla kobiet.

Ann Lingerine 2010

Wszystkie należą do kategorii obcisłych, przylegających i podkreślających kobiece atuty. Prawdopodobnie panowie doceniają każdą rzecz z poniższej listy, jednak aby nie popaść w przesadę, nie łącz wszystkich elementów jednocześnie, wybieraj po kolei.

1. Mała czerwona

Zdecydowanie przoduje w rankingach. Kolor czerwieni podnosi poziom naszej atrakcyjności (jest to dowiedzione naukowo). Kobieta w takiej sukience wygląda wytwornie i uwodzicielsko.

2. Mała czarna

Mała czarna jest tuż za czerwienią najbardziej pociągającą kreacją. Kolor czerni dodaje nam tajemniczości, co powoduje, że mężczyźni zaczynają fantazjować...

3.Pończochy

Połączone z pasem do pończoch rozgrzewają do granic możliwości. Zwłaszcza, gdy subtelnie wystają z pod sukienki. Są obietnicą pięknie skompletowanej bielizny, więc kuszą, kuszą...

4.Gorset

Gorset jest jednym z najbardziej kuszących elementów bielizny, możemy go również nosić zamiast topu.

5.Bluzka na ramiączkach

Oczywiście tylko na tych bardzo wąskich, które dają wrażenie, że zaraz się... zerwą. Do tego musi mieć dekolt i być obcisła. To zwykły element garderoby o niezwykłym działaniu na męską wyobraźnię.

6.Szpilki

O tym, że szpiki są sexy wie każda z nas. Wysokie obcasy działają chyba na każdego faceta. Jest jeszcze jedna dodatkowa zaleta - dzięki nim sylwetka kobiety jest bardziej wyprostowana a nogi znacznie dłuższe.

7.Koronki

Bardzo deliktane, kobiece i seksowne, gdyż posiadają bezcenne prześwity, pobudzające męską wyobraźnię. Na szczęście w tym sezonie będą bardzo modne.

8.Trenczowy płaszcz

Ważne, by nie był zbyt długi. Najbardziej pożądana długość, to do połowy uda. Do tego obowiązkowo pasek, zmysłowo podkreślajacy kobiecą talię.

9. Spodnie rurki

Obcisłe spodnie, jak żadne inne, ukazują soczystość kobiecych pośladków. Jeśli połączymy je z wysokimi  obcasami, przyciągniemy uwagę również do naszych nóg.

10. Dżinsowe szorty

Tak, krótkie (czasem za krótkie) szorty rozpalają męską fantazję. Przypomnijcie sobie, jak na facetów działała Lara Croft...

A dla was jaki element garderoby jest najseksowniejszy?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 lata temu
gorset tak jest mega, ale jak się ma na sobie body efelina to też jest na prawdę super. No i oczywiście odpowiednie pończochy i szpiki ;)
/6 lat temu
najlepiej niech chłop rozbierze się pierwszy ,potem kobieta ,pończochy i reszta.
/8 lat temu
A wiecie, że ukazał się już nowy numer Fashion Magazine? Ja czuję się bardzo kobieco i luksusowo, kiedy go przeglądam. Jasne - na większość tych strojów zwyczajnie mnie nie stać, ale można się zainspirować :)
POKAŻ KOMENTARZE (1)