POLECAMY

Zobaczcie, co będzie modne wiosną 2017 wg Thecadess

Thecadess i ich kolekcja na wiosnę i lato 2017. Zobaczcie najnowsze propozycje marki

Thecadess wiosna-lato 2017

Wczoraj wieczorem w warszawskiej siedzibie SARP odbył się pokaz duetu Thecadess. Piotr Sałata i Radek Rociński zaprezentowali swoją drugą w karierze kolekcję.

Sprawdźcie najnowsze trendy na wiosnę i lato 2017

Na wybiegu projektanci zaprezentowali szereg propozycji, które na pewno sprawdzą się wiosną i latem 2017. W kolekcji można znaleźć florystyczne motywy, plisy, modne spodnie cullotes i asymetryczne sukienki.

W kolekcji znalazło się również mnóstwo typowo wakacyjnych projektów. Sukienki maxi, oversize'owe koszule i szorty.

Inspiracją do stworzenia najnowszej wiosenno-letniej kolekcji Thecadess była egzotyka i tropiki. Motyw kwiatów i liści przywodzi na myśl żar słońca. Kobiece i romantyczne sylwetki przełamaliśmy egzotycznymi wzorami liści i kwiatów. Kolekcja utrzymana jest w tonacjach od bieli poprzez pudrowy róż, granat aż po połyskliwą czerń. 6 sylwetek, które pojawiły się na wybiegu było dedykowane nowej butelce Martini Prosecco Vintage. Sylwetki zostały utrzymane w tonacji srebra z czerwonymi akcentami charakterystycznymi dla Martini.

- Radek Rociński, współzałożyciel Thecadess

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/rok temu
wymieniłam nowe ubrania na wiosnę w szafie a tu taka pogoda, chyba muszę kupić sobie jakąś kurteczkę, Widzieliście gdzie fajne tak do 120 zł?
/rok temu
Ja też wybieram tylko moje sprawdzone sklepy:)
/rok temu
agata to prawda jednak ja kupuje tylko w takich sklepach w których nie ma problemu z ewentualnym zwrotem lub chociaż wymianą.
POKAŻ KOMENTARZE (4)