Tezenis Fashion Show 2019. Piękne stroje kąpielowe, seksowne modelki i klimat Ameryki z lat 50.

Relacja z pokazu mody najnowszej kolekcji marki Tezenis.
Małgorzata Germak / 10.05.2019 13:23

Co roku włoska Werona przyciąga tłumy turystów. Nic dziwnego – miasto słynie z takich zabytków, jak Arena - to najlepiej zachowany we Włoszech amfiteatr, czy jak balkon szekspirowskiej Julii w XIII-wiecznej kamienicy. A to wszystko w urzekającym klimacie małych uliczek, kameralnych knajpek i włoskich zakątków. Jednak na początku maja tłumy odwiedziły Weronę z innego powodu – Tezenis Fashion Show. Ten jeden z gorętszych pokazów mody przyciągnął dziennikarzy, blogerów i ludzi ze świata mody z całego świata. Byliśmy tam też my!

Tezenis - moda plażowa na lato 2019

7 maja marka Tezenis podczas corocznego show zaprezentowała najnowszą kolekcję strojów kąpielowych. Były piękne wzory - kolorowe paski, kwiaty, owoce i najmodniejsze kroje. Nie dało się też nie zauważyć fluorescencyjnych akcesoriów i dżinsowych nawiązań.
Poza seksownymi modelkami na wybiegu w przerwach pojawiali się tancerze, zamieniając event w taneczno-muzyczny megashow.

Tezenis Fashion Show 2019
Soczyste kolory i fluoro dodatki – lato 2019 wg Tezenis (fot.: mat. prasowe Tezenis)

Tezenis Fashion Show 2019
Kostium w papryczki? Boski! Jest też coś dla panów (fot.: mat. prasowe Tezenis)

Tezenis Show kulisy
A za kulisami oczywiście piękne modelki :-) (fot.: mat. prasowe Tezenis)

Sceneria Tezenis Fashion Show utrzymana była w klimacie Ameryki z lat 50. Był popcorn, wata cukrowa i burgery podawane przez kelnerki na wrotkach, kolorowe neony, szafy grające i cadillaki. Poza wybiegiem do dyspozycji gości była strefa Fashion Gallery – idealna do zrobienia pamiątkowych zdjęć na Instagram.

Tezenis Fashion Show

Tezenis Fashion Show
Sceneria amerykańska z lat 50. - dobry klimat :) (fot.: arch. własne)

Tezenis Show 2019
fot.: materiały prasowe Tezenis

Maffashion na Tezenis ShowNa Tezenis Fashion Show pojawiła się polska topowa blogerka modowa Maffashion (fot.: mat. prasowe Tezenis)

Zobacz w galerii więcej zdjęć z show i kolecję beachwear Tezenis na lato 2019!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)