Tatuum - kolekcja na karnawał 2010/2011

Cekiny, falbany, zwiewne tkaniny - trochę bajkowo, trochę dziewczęco, zawsze bardzo kobieco. Tak przedstawia się wieczorowa kolekcja TATUUM na karnawał 2010/2011.
/ 02.12.2010 11:07

Cekiny, falbany, zwiewne tkaniny - trochę bajkowo, trochę dziewczęco, zawsze bardzo kobieco. Tak przedstawia się wieczorowa kolekcja TATUUM na karnawał 2010/2011.

Pełne blasku i ekstrawagancji wzory to przede wszystkim czerń, przyprószona srebrem i złotem. To ona zawładnęła większością fasonów kolekcji, tworząc z połyskiem nierozerwalną parę. Obok czerni w kolekcji dyskretnie pojawią się konkurenci w postaci szarości, bieli, fioletu i gołębiego błękitu. Całość niezmiennie zawarta w szykownych formach.

Wśród wieczorowych propozycji odnajdziemy bogato zdobione cekinami bluzki i tuniki, sukienki z mieniącego się materiału, zwiewne plisowane spódnice, głęboko krojone dekolty „małych czarnych”. Nie zabraknie też żakietów wykonanych ze specjalnej tkaniny nadającej efektu zagniecenia. Do tego spodnie o prostej lub delikatnie rozszerzanej linii. Co zaś się tyczy łączenia wzorów, to w karnawale wszystkie chwyty są dozwolone. Chodzi o to, aby z wielkiego wyjścia zrobić wielkie wejście! Dlatego całość wzbogacamy biżuterią, która ma przyciągać spojrzenia, mamić i połyskiwać.

Męska kolekcja wieczorowa to synteza kształtu, klasyki i dobrej jakości. Intryguje, ale nie przytłacza nadmiarem tendencji. Doskonale za to spełnia wymogi nowoczesnego mężczyzny, który ma być elegancki, nieco szarmancki i pewny siebie. Odnajdziemy tu szeroki wybór koszul, stanowiących podstawę eleganckiego ubioru. Od tych klasycznych, o wyczyszczonych barwach, po te wzbogacone paskami lub kratką. Kolekcja kontynuując wizję mężczyzny eleganckiego podkreśla znaczenie marynarki. To ona, poprzez swój odpowiedni krój ma budować pełną klasy, męską sylwetkę. Do tego spodnie o prostej, regularnej linii, doskonale wpasowujące się w najnowsze tendencje.

Najnowsze trendy w wieczorowej modzie męskiej eliminują kolor. Stąd kolorystyka utrzymana w stonowanych barwach surowej czerni przełamanej odrobiną bieli,  popielatej szarości oraz ciemnego  fioletu. Całość wzbogacona nieodłącznymi elementami męskiej garderoby, czyli skórzanymi paskami, krawatami oraz, ostatnimi czasy bardzo popularnymi, szalikami.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)