Taranko kolekcja jesień –zima 2010/2011

Nowa kolekcja to ubrania prostych i nieskrępowanych kształtach, które sprzyjają wygodzie i poczuciu elegancji.
Ubiory uszyte będą z materiałów ze szlachetnych jakości: wełny, angory, kaszmiru, oraz jedwabiu. Oprócz efektownego płaszcza z lisem w tak modnym w tym sezonie kamelowym kolorze.

Nowością będą cienkie dzianiny w formie luźnych tunik, dobrze komponujące się z nadal modnymi legginsami. Natomiast na jesienne dni wybierzemy grube, wełniane swetry, ozdobione kamieniami i cekinami, które ogrzeją w największe chłody.

Na kolacji we dwoje bądź na eleganckim przyjęciu, oczarują Panie wszystkich jedwabnymi kreacjami w pięknych, jesiennych kolorach oraz klasycznych czerniach. Modowym akcentem na wieczór będzie również dopasowana do ciała bandażowa sukienka wykrojona z geometryczną precyzją.

Naturalne dla jesienno-zimowej pory roku ciemne barwy będą komponowane z paletą granatów, śliwek i fioletów oraz rozjaśnione pomarańczami i tak modnymi w tym sezonie beżami i kamelami. Kolory będą czyste, monochromatyczne, nie pozbawione klasycznych deseni i abstrakcyjnych nadruków.

Ręcznie malowane szale otulą w największą jesienną zawieruchę. Wszystkie akcesoria będą się mienić kolorami, nadając blasku nawet najbardziej klasycznym strojom. Elegancka kobieta nie może się obejść bez szykownego nakrycia głowy. W tym sezonie oprócz małych kapeluszy i kolorowych beretów, ofertę poszerzą komplety zawierające berety, szaliki oraz rękawiczki.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)