Tally Weijl - lookbook na wiosnę 2012

Wiosna 2012 w Tally Weijl zapowiada się beztrosko. Jest tu pełno odniesień do beztroskiego, prowincjonalnego życia, kowbojskie inspiracje i delikatne kolory
/ 20.01.2012 07:40
Tej wiosny zuchwała Dziewczyna TALLY rusza w podróż! Nowe i fantastyczne miejsca czekają, aby je odkryć w najmodniejszych wczesno-wiosennych ubraniach od TALLY WEIJL.

W pierwszym temacie sezonu elegancka uczennica odnajduje inspiracje w morskich paskach i żeglarskich motywach. Kluczowym kolorem tego looku jest oczywiście marynarski niebieski zmiksowany z elementami czerwieni i zieleni.

Doskonale sprawdzi się na rozpoczęcie nowego „towarzyskiego” roku w Hamptons lub Deauville. W swojej sexy sukience, białych szortach lub kolorowych spodniach, TALLY Dziewczyna wygląda świeżo i figlarnie. Witajcie na pokładzie! Rejs z TALLY WEIJL właśnie się rozpoczyna!

To jednak nie koniec podróży. TALLY wyjeżdża na Dziki Zachód, jako miejska kowbojka! Od stóp do głów ubrana w zamszowe luźne szorty, koszulę w kratę, skórzane elementy, szydełkowe dzianiny i indiańskie printy. Czy kiedykolwiek był powód, aby łączyć styl country z glamour? Teraz już jest! Wybierz swoje ulubione elementy i dołącz do nas na Route 66!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/21.01.2012 10:44
nie wyobrażam sobie gorącej 20 bez Ai Se Eu Te Pego, dlatego bardzo proszę. Głosujcie cały czas w Esce w gorącej 20 na Michela Telo- Ai Se Eu Te Pego, zarąbisty kawałek !!! please ( dla zaiteresowanych Michel Teló ma więcej piosenek) dla głosujących na tą piosenkę- pozdrawiam i dziękuję