Taifun wiosna-lato 2015 - Trendy sezonu - Tylko u nas

Zobaczcie u nas w pierwszej kolejności!
Joanna Mroczkowska / 27.11.2015 06:01

W zeszłym tygodniu miałyśmy okazję uczestniczyć w prezentacji prasowej najnowszej kolekcji niemieckiej marki Taifun. W wyjątkowych wnętrzach Bazaru Kocha w Warszawie oglądałyśmy nowości marki. A teraz jako pierwsze prezentujemy wam najnowszy lookbook Taifun na wiosnę i lato 2016. Zobaczcie zatem co proponuje marka na ten sezon.

Taifun wiosna-lato 2016

Wśród najnowszych propozycji Taifun znalazły się eleganckie płaszcze i sukienki, dopasowane spódnice, spodnie chino i smukłe garnitury. Rzeczy, które w prosty sposób sprawią, że w pracy będziemy wyglądać stylowo i wyjątkowo. Ważną rolę w wiosenno-letniej kolekcji odgrywają również graficzne wzory. A do tego etniczne bluzki, komfortowe mięsiste dzianiny i dżersejowe kurtki w miejskim stylu.

Modne szarości budzą wiosenne skojarzenia w połączeniu z jaskrawym koralem i bielą. Zaś florystyczne nadruki wprowadzają w kolekcję typowe dla tego sezonu akcenty. Zaś delikatne odcienie różowego wina, ciepłego kamienia i złamanej bieli tworzą harmonijne, świeże zestawienia.


Jesteśmy pewne, że w najnowszej kolekcji każda z nas znajdzie coś dla siebie. Od klasycznych basików, przez kobiece akcenty a na casualu kończąc. Zobaczcie wszystkie stylizacje z najnowszego lookbooka Taifun zaglądając do naszej galerii.

Więcej mody na wiosnę i lato 2016: