Szpilki w panterkę - drapieżny akcent

Motywy zwierzęce modne są od kilku sezonów. Szpilki w panterkę to doskonały sposób na dodanie drapieżności łagodnej stylizacji. Twoja stylizacja może być monochromatyczna, wówczas panterkowy wzór będzie stanowił najmocniejszy akcent lub - jeśli wolisz - może współgrać z bardziej kolorową i zwariowaną całością.
Lubisz panterkę? Zobacz nasz wybór - szpilki w cętki z najnowszych kolekcji!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/3 lata temu
Nie wiem do czego takie szpilki panterki miałyby pasować. Ja szpilki tylko do pracy zakładam, a tam raczej takie nie pasują. Jeśli jednak ktoś potrzebuje urozmaicenia to proponuję tutaj zajrzeć [u]http://www.czasnabuty.pl/search.php?text=szpilki[/u]
/5 lat temu
Może i szpilki w panterkę,czy inne wzorki są modne, ale czy pasują do każdej damskiej kreacji? Raczej każda dziewczyna,kobieta ubiera się swobodnie,luźno, chodzi w adidasach i spodniach,a takie szpileczki z całą pewnością do tanich nie należą. Ja np zawsze chodzę właśnie w adidasach lub obuwiu na płaskim obcasie, szpilki wkładam tylko na okazje, których nie jest znowu tak dużo zważywszy na drożyznę jaka panuje.Ale nie każdy liczy się z groszem. ;)
/5 lat temu
Tutaj są piękne szpilki! http://domodi.pl/buty/buty-damskie/szpilki
POKAŻ KOMENTARZE (2)