POLECAMY

Szpilki Femme Fatale z grafiką na podeszwie

Femme Fatale to kolekcja szpilek Né Comme Ça by Granda Shoes. Nie dla grzecznych dziewczynek! Podeszwę klasycznych butów zdobią drapieżne grafiki. Czy takie połączenie spodoba się kobietom? Szpilki kosztują, w zależności od modelu, od 369 zł do 419 zł. Można je zamówić bezpośrednio w butiku Né Comme Ça, przy Ofiar Oświęcimskich 19 we Wrocławiu (tam można też przymierzyć sample) lub w sklepie internetowym na Grandashoes.pl

Femme Fatale Comme Ça by Granda to kolekcja 9 grafik: BODY BODY – gorsety i WHO'S THAT LIPSTICK – zmysłowe usta. Ilustracje można dobrać do czterech modeli szpilek:

  • Classic suede, zamszowe na 8 cm szpilce w kolorze czarnym, czerwonym i nude,
  • Classic leather, skórzane na 8 cm szpilce w kolorze czarnym, czerwonym i miodowym,
  • Open toe, lakierki bez palców, na 12 cm szpilce w kolorze czarnym, czerwonym i nude,
  • Suede round, zamszowe na 12 cm szpilce w kolorze czarnym i nude.

Szpilki kosztują, w zależności od modelu, od 369 zł do 419 zł. Można je zamówić bezpośrednio w butiku Né Comme Ça, przy Ofiar Oświęcimskich 19 we Wrocławiu (tam można też przymierzyć sample) lub w sklepie internetowym na Grandashoes.pl.

Né Comme Ça to wrocławska marka odzieżowa. Już w chwili swego powstania kreowana była na tę, która rządzi. Nic zatem dziwnego, że swoje przesłanie kieruje do wszystkich, którzy nie zwykli słuchać zakazów, lecz lubują się w ich przekraczaniu. Lubi sylwetki ludzi odważnych, świadomych siebie, nieprzepraszających za to, kim są. Partnerką jest niełatwą, kapryśną, niegodzącą się na ustępstwa. Jednak tym, którzy odważą się po nią sięgnąć, gwarantuje piękno oraz sensualność, jakimi obdarzyć może prawdziwa władczyni. Marka ma na koncie dwie kolekcje F-Hooker i Rumor. W lipcu br. przy ul. Ofiar Oświęcimskich 19 we Wrocławiu, został otwarty pierwszy butik marki.

Né Comme Ça Fashion & Art Butique to miejsce, w którym można zrobić fantastyczne zakupy, ale także przestrzeń, w której promowane są wrocławskie talenty: początkujący projektanci, fotografowie, artyści, którzy inspirują się moda.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
ładne, chociaż wolę różową podeszwę http://nunu.pl/tag/89/szpilki_na_rozowej_podeszwie :)