Szafobus City Tour Part 2 czyli jazda z marką Cropp

Croppowe Szafobusy znów ruszają w Polskę! Po spektakularnym sukcesie pierwszej Szafobusowej trasy rozpoczyna się kolejna. Na odważnych autostopowiczów, którzy zatrzymają Szafobus w 17 miastach w Polsce czekać będzie jeszcze więcej atrakcji.
/ 23.09.2010 15:37

Podczas Szafobus City Tour Part 2, która potrwa prawie trzy tygodnie, czerwone piętrowe autobusy odwiedzą 17 miast (Sanok, Rzeszów, Lublin, Białystok, Siedlce, Radom, Kielce, Rybnik, Częstochowę, Łódź , Płock , Toruń, Bydgoszcz, Szczecin, Zielona Górę, Wrocław i Warszawę). CROPP zapowiada, że tym razem będzie więcej wszystkiego – miast, kilometrów, rozdanych gadżetów i ciuchów. Tak więc ci Croppowi fani, którzy nie załapali się na wiosenną trasę Szafobusów, będą mieli okazję zagarnąć m.in. Croppowe kubki, smycze, T-shirty, i wiele innych niespodzianek.

Polecamy: Cropp na jesień i zimę 2010/11 - galeria

Wśród atrakcji, które tym razem będą czekać na szafobusowych pasażerów, CROPP zapowiada bitwy na kiszoną kapustę i budowanie pomnika ze starych ubrań, które dawno już wyszły z mody. Będzie też dużo muzyki i szaleństwa, czyli to, co weszło już do Croppowego slangu jako „Damage&Fun”. Wszystko zostanie uwiecznione na zdjęciach i filmikach, które będzie można na bieżąco oglądać na facebookowym profilu marki. Tam też jak zwykle będą pojawiać się informacje na temat całej trasy i poszczególnych postojów Szafobusów.

Obejrzyj: House na jesień i zimę 2010/11 - galeria

Szafobusowa Ekipa Cropp zaprasza na SZAFOBUS CITY TOUR PART 2

  • SANOK – 23.04
  • RZESZÓW – 24.09
  • LUBLIN – 25.09
  • BIAŁYSTOK – 27.09
  • SIEDLCE – 28.09
  • RADOM – 29.09
  • KIELCE – 30.09
  • CZĘSTOCHOWA – 1.10
  • RYBNIK – 2.10
  • WROCŁAW – 4.10
  • ZIELONA GÓRA – 5.10
  • SZCZECIN – 6.10
  • BYDGOSZCZ – 7.10
  • TORUŃ – 8.10
  • PŁOCK – 9.10
  • ŁÓDŹ – 11.10
  • WARSZAWA – finał – 12.10
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)