Szafobus City Tour Part 2 czyli jazda z marką Cropp

Croppowe Szafobusy znów ruszają w Polskę! Po spektakularnym sukcesie pierwszej Szafobusowej trasy rozpoczyna się kolejna. Na odważnych autostopowiczów, którzy zatrzymają Szafobus w 17 miastach w Polsce czekać będzie jeszcze więcej atrakcji.

Podczas Szafobus City Tour Part 2, która potrwa prawie trzy tygodnie, czerwone piętrowe autobusy odwiedzą 17 miast (Sanok, Rzeszów, Lublin, Białystok, Siedlce, Radom, Kielce, Rybnik, Częstochowę, Łódź , Płock , Toruń, Bydgoszcz, Szczecin, Zielona Górę, Wrocław i Warszawę). CROPP zapowiada, że tym razem będzie więcej wszystkiego – miast, kilometrów, rozdanych gadżetów i ciuchów. Tak więc ci Croppowi fani, którzy nie załapali się na wiosenną trasę Szafobusów, będą mieli okazję zagarnąć m.in. Croppowe kubki, smycze, T-shirty, i wiele innych niespodzianek.

Polecamy: Cropp na jesień i zimę 2010/11 - galeria

Wśród atrakcji, które tym razem będą czekać na szafobusowych pasażerów, CROPP zapowiada bitwy na kiszoną kapustę i budowanie pomnika ze starych ubrań, które dawno już wyszły z mody. Będzie też dużo muzyki i szaleństwa, czyli to, co weszło już do Croppowego slangu jako „Damage&Fun”. Wszystko zostanie uwiecznione na zdjęciach i filmikach, które będzie można na bieżąco oglądać na facebookowym profilu marki. Tam też jak zwykle będą pojawiać się informacje na temat całej trasy i poszczególnych postojów Szafobusów.

Obejrzyj: House na jesień i zimę 2010/11 - galeria

Szafobusowa Ekipa Cropp zaprasza na SZAFOBUS CITY TOUR PART 2

  • SANOK – 23.04
  • RZESZÓW – 24.09
  • LUBLIN – 25.09
  • BIAŁYSTOK – 27.09
  • SIEDLCE – 28.09
  • RADOM – 29.09
  • KIELCE – 30.09
  • CZĘSTOCHOWA – 1.10
  • RYBNIK – 2.10
  • WROCŁAW – 4.10
  • ZIELONA GÓRA – 5.10
  • SZCZECIN – 6.10
  • BYDGOSZCZ – 7.10
  • TORUŃ – 8.10
  • PŁOCK – 9.10
  • ŁÓDŹ – 11.10
  • WARSZAWA – finał – 12.10
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)