POLECAMY

Sukienki na studniówkę 2014

Najbezpieczniejsza długość midi to dobre rozwiązanie na studniówkę, jeśli nie orientujesz się czy inne koleżanki planują kreacje do ziemi czy szalowe, imprezowe miniówki

W tym roku na studniówkę nei wystarczy efektowna sukienka. Będziesz potrzebowala także dobrze dobranych butów, efektownej kopertówki i lsniewającej biżuterii. Zastanów się czego szukasz. Jaką sukienkę na studniwokę wybierasz, dłuą, krótką midi i zobacz nasz specjalnei przygotowany na rok 2014 przegląd mody studniówkowej!

Sukienki i dodatki - Studniówka 2014:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/3 lata temu
Znalazłam ręcznie malowaną, czarną, długą sukienkę w sklepie Letycja w Sosnowcu. Nigdy nie miałam nawet spódnicy za kolano. Więc nie wiem czy to dobry wybór. Sukienka genialna. Klasyczna, elegancka i niepowtarzalna.
/4 lata temu
Studniówki to piękny czas :) i często pierwsze raz bierzemy udział w takim balu. Warto przedtem zapoznać się w kilkoma wskazówkami edukacja.net/studniowke-czas-zaczac/ dotyczącymi stroju i nie tylko ...
/5 lat temu
czarne sa najbardziej klasyczne ale kolorowe sa piekne rozswietla i dodaja uroku kazdej dziewczynie.Jesli chodzi o dlugosc to klasyczne mini jest sexi alena niektore okazje nie pasuje po prostu ta dlugosc jednak na studniowke jest ok.
POKAŻ KOMENTARZE (7)