POLECAMY

Styliści na Discovery Travel & Living

Cokolwiek na siebie włożysz, zawsze wyglądasz źle, niemodnie i niezgodnie z Twoją osobowością? Nasi eksperci, prawdziwe osobowości świata mody, odpowiedzą na odwieczne pytanie każdej kobiety: Jak się nie ubierać?
Styliści na Discovery Travel & Living
Styliści przemierzą całe Stany Zjednoczone i przetrząsną garderoby Amerykanek, które desperacko pragną zmiany stylu. Stacy i Clinton zmierzą się z wieloma trudnymi zadaniami, ale żadne zlecenie nie przerośnie ich umiejętności. Niezależnie od tego, czy ich klientką będzie 22-latka zagubiona w niepasującym do jej wieku looku zbuntowanej nastolatki, czy też szefowa firmy budowlanej, wyglądem nie różniąca się od przeciętnego robotnika. Bohaterkami kolejnych odcinków będą też: 29-letnia prawniczka Catherine, która musi całkowicie zmienić styl ubierania się, jeśli chce myśleć o posadzie adwokata i 25-latka, Tara, dobrze rokująca pływaczka, próbująca za wszelką cenę ukryć swe rozbudowane ramiona pod bezkształtną garderobą.

Stacy i Clinton przekonują uczestników, żeby wyrzucili na śmietnik zawartość swojej szafy i pozwolili poprowadzić się przez zawiłości świata mody. Rezultaty będą naprawdę zdumiewające – zmiana stylu ubierania dodaje bohaterkom programu skrzydeł i poprawia ich samoocenę w niewiarygodny sposób.Prezenterzy programu, Stacy i Clinton to prawdziwe modowe pogotowie. Jeśli przeglądasz rubryki z modą w pismach, na pewno często widzisz tam kolejne udane stylizacje Katie Holmes i Kate Winslet – gwiazd, które regularnie zajmują czołowe pozycje w rankingach najlepiej ubranych kobiet świata. To właśnie im doradza Stacy, a Ty masz niewiarygodną okazję, żeby zobaczyć ją przy pracy. Poznasz także Clintona, który jest specjalistą nie tylko od mody, ale i znawcą zasad savoir vivre, a w swojej karierze współpracował z największymi magazynami w USA.

Zobacz, jak Clinton i Stacy poradzą sobie z beznadziejnymi przypadkami najgorzej ubranych Amerykanek. Czy wszystkie kobiety bezgranicznie oddadzą się w ręce stylistów i uda im się przetrwać modową rewolucję życia?
Po obejrzeniu tego programu, już zawsze będziesz wiedziała, Jak się nie ubierać!

Jak się nie ubierać?
(ang. What not to wear)
Poniedziałek - czwartek, godz. 21.00 Discovery Travel & Living
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)