Styl gwiazd na rozdaniu Oscarów 2014

Oscary 2014 rozdane! Ale które z kreacji gwiazd zasługują na miano oscarowych? Sprawdźcie!
/ 03.03.2014 09:17

Oscary 2014 rozdane! My jak zwykle przyglądamy się oscarowym stylizacjom sław. Ale które z kreacji gwiazd zasługują na miano oscarowych? Sprawdźcie!

Styl Cate Blanchett i Angeliny Jolie

Jak wystylizowały się gwiazdy w ten wyjątkowy i mocno hollywodzki wieczór w roku? Cate Blanchett zdobywczyni oskarowej stautetki w kategorii najlepsza aktorka 2014 - pojawiła się w cielistej sukni Armani Prive. Angelina Jolie w pięknej srebrnej sukni Elie Saab z transparentnym dekoltem i rękawami. Naszym zdaniem zasługują na miano najpiękniej ubranych gwiazd oscarowej nocy!

Styl gwiazd na rozdaniu Oskarów 2014Styl gwiazd na rozdaniu Oskarów 2014

fot. ONS.pl

Sandra Bullock i Amy Adams w granacie

Sandra Bullock i Amy Adams wybrały granatowy kolor na oskarowy wieczór. Sandra - wybrała jednak wersję połyskującą od Alexandra McQueena, Amy - matową z kolekcji Gucci Premiere. Obie kreacje miały gorsetowe góry, długie ogony i charakterystyczne drapowania lub zakładki. Która z gwiazd wypadła lepiej?

Styl gwiazd na rozdaniu Oskarów 2014Styl gwiazd na rozdaniu Oskarów 2014

fot. ONS.pl

Anne Hathaway i Jennifer Lawrence - klasyka i trendy

Anne Hathaway zaprezentowała się w czarnej zdobionej kamieniami sukni Gucci - znowu w stylu Audrey Hepburn? Jennifer Lawrence wybrała kolejny raz suknię od Diora. Krój z baskinką i bustierową górą w intensywnym odcieniu mandarynkowym. Czy nie ciśnie się Wam na usta, "ale to już było?"

Styl gwiazd na rozdaniu Oskarów 2014Styl gwiazd na rozdaniu Oskarów 2014

fot. ONS.pl

Zobaczcie więcej kreacji gwiazd z rozdania Oscarów 2014 w naszej galerii zdjęć!

Redakcja poleca

REKLAMA