Stroje kąpielowe

Nowa kolekcja strojów kąpielowych Triumph właśnie teraz jest zaskakująca i modna jak nigdy wcześniej: ogrom jasnych odcieni, paski, wzory kwiatowe oraz różnorodności styli sprawia, że każda kobieta znajdzie w nich coś dla siebie, cos pięknego i przykuwającego uwagę. Ponadto, zupełnie nowa koncepcja Tricks-It całkowicie może zmienić wygląd bikini.
/ 13.07.2007 10:29
Nowa kolekcja strojów kąpielowych Triumph właśnie teraz jest zaskakująca i modna jak nigdy wcześniej: ogrom jasnych odcieni, paski, wzory kwiatowe oraz różnorodności styli sprawia, że każda kobieta znajdzie w nich coś dla siebie, cos pięknego i przykuwającego uwagę. Ponadto, zupełnie nowa koncepcja Tricks-It całkowicie może zmienić wygląd bikini.

Niech, więc zacznie się lato! Nowa kolekcja Triumph zachwyca kolorami i różnorodnością. Kolekcję wyróżnia ogromna ilość wzorów kwiatowych i pasków oraz fantastyczne nowe kształty i innowacyjne materiały. Połączenie ciekawych i słodkich wręcz akcesoriów z ubiorem plażowym stanowi dopełnienie całego stroju wyjściowego na plażę.
Moda plażowa jeszcze nigdy nie była tak różnorodna!

Bahia 2 TW
Stanik będący elementem tego bikini wyposażony jest w fiszbiny, a dzięki możliwości odwracania go z prawej strony na lewą, może być noszony w zależności od nastroju, w kolorze brązowym lub też pomarańczowym.
Dające się regulować ramiączka z zapięciami z tyłu zapewniają bardzo dobre wsparcie w utrzymaniu ciężaru biustu. Piękne dodatki: ubarwienie ramiączek koralikami i motywami kolorowymi w samym centrum kostiumu. Szerokość dołu kostiumu po bokach zwiększa się, począwszy od numeru 38, wraz ze wzrostem numeracji o 1 cm.

Materiał: 80% poliamid, 20% elastyna
Miseczka: B, C
Rozmiary: EU 36-44

Bahia TW
To bikini z wszytymi w części stanika usztywnienie w postaci drutów. Dodatkowo stanik ma dające się regulować ramiączka i w zależności od nastroju, dzięki możliwości zamiany strony prawej na lewą, może przybierać ubarwienie cętek leoparda bądź ubarwienie kwieciste. Szerokość dołu kostiumu po bokach zwiększa się, począwszy od numeru 38, wraz ze wzrostem numeracji o 1 cm.
Materiał: 80% poliamid, 20% elastyna
Miseczka: B,C
Rozmiary: EU 36-44
Kolory: brązowo-turkusowy, brązowo-pomarańczowy.

Diva TP
Seria o nazwie Diva to jedna z atrakcji nadchodzącego sezonu. Miękka miseczka od bikini w kolorach modnej czerni oraz bieli jest przykładem najwyższej jakości prawdziwej elegancji. To, co wyróżnia ten model od innych, to dekoracyjny pas z ciekawą metalową aplikacją. Szerokość dołu kostiumu po bokach zwiększa się, począwszy od numeru 40 (EU), wraz ze wzrostem numeracji o 1 cm.

Materiał: 80% poliamid, 20% elastyna
Miseczka: B, D
Rozmiary: EU 34-40
Kolory: czarny/biały

Mai Tai TW + Pareo
Ten niezwykły model bikini z wszytymi w stanik fiszbinami wykonywany jest kombinacyjną metodą fabrycznego marszczenia merylu i lycry oraz elastycznego jedwabiu.
Od miseczki D ma specjalne wsparcie dla biustu, delikatną siateczkę z lycry z przodu części dolnej bikini oraz komfortowe dające się regulować ramiączka, które zapewniają wsparcie nawet w przypadku bardzo dużych rozmiarów. Pareo jest tkane fabrycznie i ma tę samą strukturę, co bikini.
Materiał: 80% poliamid, 20% elastyna (TW), 100% PES (pareo)
Miseczka: B, D
Rozmiary: EU 38-46
Kolory: zielony, niebieski

Mai Tai 2 OW
Jasne kolory, kwiatowe wzory i dodatkowo wszyte fiszbiny oraz wykonanie fabrycznym procesem marszczenia z dodatkiem merylu lycry i elastycznego jedwabiu to cecha charakterystyczna dla tego modelu.
Wszyte w stanik podparcia dla biustu oraz wykonany w połowie z lycry gorset gwarantuje najwyższą jakość i komfort nawet w przypadku większych rozmiarów.

Materiał: 80% poliamid, 20% elastyna
Miseczka: B, D
Rozmiary: EU 40-50
Kolory: zielony, niebieski

Miss Rio TW
Stanik, który wygląda jakby wykonany został na szydełku dostępny jest do rozmiaru miseczki D i daje całkowitą gwarancję usztywnienia biustu nawet w przypadku większych jego rozmiarów. Dopasowująca się do kształtu biustu miseczka oraz regulowane ramiączka z zapięciem z tyłu zapewniają najwyższy komfort podczas noszenia. Specjalny wzór kwiatowy wykonany metodą szydełkową przyciąga uwagę i łatwo daje się przesunąć. Dół kostiumu wykonany kołową metodą fabryczną, a wyglądający jak gdyby został wydziergany na drutach, z wiązaniami po bokach jest podobnie jak top częścią całego zestawu. Dostępny jest w kolorach brązowo-turkusowym i brązowo-pomarańczowym.

Materiał: 95% poliamid, 5% elastyna
Miseczka: B, D
Rozmiary: EU 36-42
Kolory: brązowo-turkusowy, brązowo-pomarańczowy

Acapulco TW
Ten model bikini zapiera dech w piersiach grafiką zainspirowaną kwiatowymi deseniami. Doskonałą jakość noszenia gwarantują fiszbiny wszyte w stanik w połączeniu ich z dopasowującymi się miseczkami i dającymi się regulować ramiączkami.
Dodatkowe wsparcie dla piersi jest dostępne od miseczki rozmiaru D. Szerokość dołu kostiumu po bokach zwiększa się, począwszy od numeru 38 (EU), wraz ze wzrostem numeracji o 1 cm.

Materiał: 70% poliamid, 30% elastyna
Miseczka: B, F
Rozmiary: EU 36-46

Miss Fun TP
Ten świeżo wyglądający dwuczęściowy model łączy w sobie kombinację jasnych i orzeźwiających kolorów z kwiatowymi wzorami. Podstawowym materiałem jest dżersej oraz lycra. Top posiada regulowane wyściółkę, szerokość dołu kostiumu po bokach zwiększa się, począwszy od numeru 38 (EU), wraz ze wzrostem numeracji o 1 cm.

Materiał: 70% poliamid, 30% elastyna
Miseczka: A, D
Rozmiary: EU 36-42
Kolory: kwiatowe wzory na bieli, kwiatowe wzory na czerni.

Miss Fun TW
Ten świeżo wyglądający dwuczęściowy model łączy w sobie kombinację jasnych i orzeźwiających kolorów z kwiatowymi wzorami. Dodatkowo posiada fiszbiny i wsparcie dla biustu od miseczki rozmiaru D, która zapewnia komfort nawet, gdy biust jest większy. Wygodne, dające się regulować ramiączka zwiększają poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Szerokość dołu kostiumu stopniowo zwiększa się o 1 cm o rozmiar, począwszy od rozmiaru 38.

Materiał: 70% poliamid, 30% elastyna
Miseczka: B, C
Rozmiary: EU 36-42
Kolory: kwiatowe wzory na bieli, kwiatowe wzory na czerni

Miss Rainbow T

To trikini składa się z 3 części i może być noszone na dwa różne sposoby- klasycznie lub z mini spódniczką. Ten kostium kąpielowy wykonany jest z bardzo miękkiego, wygodnego, fabrycznie marszczonego materiału, a specjalnie zaprojektowane paski gwarantują imponujące wrażenie.

Materiał: 90% poliamid, 10% elastyna
Rozmiary: EU 36-42
Kolory: kolorowe paski

Tricks-it: Click-it; mix it, style it
Zupełnie nowa koncepcja kolekcji Triumph nazwana została Tricks-It ze względu na szereg możliwości, sposobów noszenia góry i dołu bikini. To działa bardzo prosto: górna część bikini może być łączona z prostymi zamknięciami zarówno z przodu jak i z tyłu. Dolna częścią kostiumu może być noszona na biodrach lub troszeczkę wyżej. Nie trzeba dodawać, że wszystkie możliwości nie zostaną wyczerpane. Seria ta, jest stworzona z różnymi częściami górnymi (CTO i CTOW) i dwoma rodzajami dolnej części bikini (Tai i na biodra), które mogą być łączone w zależności od potrzeby chwili i nastroju.

Materiał: 70% poliamid, 30% elastyna
Miseczka: B, D (CTOW)
Rozmiary: 36-42 (CTO), 70-85 (CTOW), 36-42 (majteczki noszone na biodrach lub nieco ponad)
Kolory: czarne z trzema różnymi wzorami

Triumph International jest jednym z największych, światowych producentów bielizny. Poza głównymi markami Triumph i Sloggi, w Europie firma oferuje także bieliznę BeeDees, Valisère i HOM. Triumph, z blisko 42 000 pracowników, osiąga obroty CHF 2.4 mld CHF (EUR 1.6 mld EUR.)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)