POLECAMY

Spotkania z Joanną Horodyńską w Warszawie

8 i 9 maja w Arkadii oraz Złotych Tarasach odbyły się spotkania z Joanną Horodyńską zorganizowane przez firmę Gatta. Najbardziej znana polska stylistka doradzała kobietom, jak wyeksponować swoją urodę, jak dobrać kolory i kroje.
Spotkania z Joanną Horodyńską w Warszawie fot. serwis prasowy

Każda kobieta może wyglądać pięknie i zjawiskowo. Myśl ta przyświecała spotkaniom z Joanną Horodyńską, która pomagała każdej kobiecie odkryć swój nowy image, dobrać lepsze kolory, kroje, wzory, a przede przełamać strach przed modowymi eksperymentami, a nawet i fasonowym szaleństwem. Panie były zachęcane, aby nie bać się nowości czy też do pokazania swoich nóg na wiosnę.

Wszystkie zainteresowane panie mogły zadawać mnóstwo pytań i radzić się profesjonalistów na specjalnym stoisku Gatty w Arkadii oraz Złotych Tarasach, które czekało przez cały dzień na wszystkie kobiety. Wieczorem natomiast z wybraną grupą pań spotkała się Joanna Horodyńska. Stylistka była w swoim żywiole – kolorowe bluzki, sukienki, rajstopy, pończochy, spódnice, sweterki zapełniły stoisko Gatty, a każda kobieta stopniowo odkrywała swój nowy image, przekonywała się do nowych kolorów, do innych wzorów i do pokazania swoich nóg – czy to w spódnicy, czy w szortach.

Jaki zatem styl wybrać na wiosnę? Z pewnością możemy otoczyć się kolorami, kwiatami, ale modna również jest geometria. Inspiracji możemy szukać niemal wszędzie: w latach 80. lub 50., w barwach lata, w Afryce, w złocie Egiptu. Paleta modnych barw jest bardzo szeroka, więc nie bójmy się z niej korzystać. Sięgajmy po jak najwięcej kolorów i wzorów – także na nogach...

Modowy szturm Gatty czeka jeszcze 3 miasta. Najbliższe spotkania odbędą się w Krakowie (22 maja) i w Katowicach (23 maja). Zapraszamy wszystkie panie na spotkania z modą i najnowszymi trendami. Przez cały dzień na wszystkie kobiety czekać będzie specjalne stoisko Gatty wraz z profesjonalną stylistką, wieczorem natomiast zapraszamy na spotkanie z gwiazdą mody – Joanną Horodyńską.

Aby zdobyć więcej informacji o spotkaniach, zapraszamy na stronę www.gatta.pl oraz do salonów Gatta w Galerii Krakowskiej oraz Silesia City Center.

Zapraszamy na wiosenne spotkanie z modą!

Patronem spotkań są:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 lat temu
noszenie drogich rzeczy przez nia nie oznacza odrazu ze ma swietny styl i robi z niej eksperta w tych sprawach, w wiekszosci swoich ciuchowych kombinacji wyglada zle i komicznie, troszke umiaru Joasiu
/9 lat temu
noszenie drogich rzeczy przez nia nie oznacza odrazu ze ma swietny styl i robi z niej eksperta w tych sprawach, w wiekszosci swoich ciuchowych kombinacji wyglada zle i komicznie, troszke umiaru Joasiu