Spodnie z przetarciami - Jeansy z dziurami - Trendy sezonu

Zobaczcie nasz szałowy przegląd już teraz!
Joanna Mroczkowska / 22.05.2015 06:10
Spodnie z przetarciami powróciły na dobre kilka sezonów temu. Trend, który kojarzy się z latami 80. i 90. chociaż zyskał nowy wymiar wciąż jest taki sam. Z jedyną różnicą, że kiedyś trzeba było je robić samemu a dzisiaj można je zwyczajnie kupić. Rebeliancki, stylowy a do tego niezmiernie sexy. W końcu nawet luźne spodnie, spod których można dojrzeć gołą kobiecą nogę są wyjątkowe. Mamy zatem dla was kilkanaście modeli dżinsów z przetarciami i dziurami w najróżniejszym stylu. Delikatne, mocne a także wyjątkowo ekstrawaganckie.

Modne dżinsy z przetarciami na wiosnę i lato

jeansy z przetarciami
|Od lewej: Asish Manora, Gant Rugger, Au Jour le Jour - fot. FREE|

Na wybiegach mody największych stolic na świecie nie zabrakło przykładów tego typu spodni. Styliści łączą je zarówno z butami sportowymi jak i kobiecymi sandałkami na obcasie. W obu wersjach wyglądają szałowo. Pamiętajcie, że spodnie w tym stylu możecie łączyć tak samo z elegancką koszulą (na zasadzie modnego kontrastu), jak i oversize'ową bluzą z nadrukiem.

gwiazdy w jeansach z przetarciami
|Od lewej: Kris Jenner, Sofia Vergara, Jordana Brewster, Anja Rubik, Maja Sablewska - fot. ONS.pl|

Okazuje się, że nie tylko kreatorzy mody wciąż uwielbiają dżinsy z dziurami i przetarciami. Gwiazdy na całym świecie stylizują je na milion sposobów. Nieważne, czy przetarcie jest symboliczne jak w przypadku Anji Rubik, czy masywne (Jordana Brewster), oba wyglądają szałowo. Zajrzyjcie zatem do naszej galerii i znajdźcie wymarzony model tylko dla siebie.

Więcej mody na wiosnę i lato: