Spodnie w kwiaty hitem wiosny 2013

Zobacz przegląd najciekawszych modeli dostępnych w sieciówkach
Martyna Wojciechowska / 04.02.2013 07:29
Jednym z najwyrazistszych trendów nadchodzącego sezonu będą kwiatowe wzory. Te kolorowe printy kojarzące się z wiosną znajdziemy na sukienkach, spódnicach, bluzkach oraz spodniach. My postanowiłyśmy przyjrzeć się bliżej ostatniej z wymienionych propozycji, której w nadchodzącym sezonie nie może zabraknąć w waszych szafach.

Spodnie w kwiaty to hit, który przejęły sieciówki i obecnie zaprezentowały go w kilkunastu wersjach. Zeszłej wiosny modowe trendy opanowały wzory w rozmiarze XXL, a jeszcze wcześniej drobne kwiatki. Tym razem projektancki postanowili nie ograniczać się do jednej wielkości i postawili na różnorodność. Szeroki wachlarz kolorystyczny modeli z pewnością ułatwi wam wybór swojej ulubionej propozycji. Zajrzyjcie do naszej galerii.
 

Tak prezentują się najciekawsze modele spodni w kwiatowe wzory na wiosnę 2013:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/09.11.2013 20:28
gzie takie spodnie dostanę???
/08.09.2013 09:02
ma podobne ciągoty do Wysowej!Bo ja także, tak sobie kiedyś myślałem. No ale to pzriceeż to nie zachf3d i nie jest tak ładnie jak w filmie.Mieszkańcy pewnie przychylnie patrzą na nowe miejsca pracy. Ja z oddali tak z obawą, aby charakter miejsca tego nie ucierpiał. Jakoś tak zwykle jak jestem, to spokf3j i cisza. Może przez ten kryzys???Chociaż ciągle wierzę, że jest to, to coś (magia miejsca) i tak myślę i nadal zazdroszczę pewnej pani z posokowcem i panu co każdego dnia na rowerku z butelką 1.5l. i oczywiście gospodyni tego bloga, ktf3ra tak rzadko i neobiektywnie
/06.02.2013 09:36
Kupie sobie takie spodnie na wiosne mysle ze są swietne