Śnieżynka - Najważniejsze trendy 2012

Biel okraszona blaskiem srebra lub delikatnym cieniowaniem prezentuje się bajecznie. Tego roku projektanci chcą, abyś została boginią zimy! Kreacje prezentują się zachwycająco, zobaczmy, jak będzie wyglądać ten trend w roku 2012.
/ 30.08.2007 12:30

Biel okraszona blaskiem srebra lub delikatnym cieniowaniem prezentuje się bajecznie. Tego roku projektanci chcą, abyś została boginią zimy! Kreacje prezentują się zachwycająco, zobaczmy, jak będzie wyglądać ten trend w roku 2012.

Tego roku moda zezwala na stylizacje rodem z baśni. Daj się jej ponieść i skorzystaj choćby trochę z tego fantastycznego trendu, który pasuje każdej z nas. Możesz nosić długą białą suknię, przybrać ją w srebrne naszyjniki i miękki komin. Całość zestawić z masywnymi butami i niezdarnie zebrać włosy - efekt będzie powalający! Trend "na śnieżynkę" został okrzyknięty najpiękniejszym trendem roku, zobaczmy więc jak się prezentuje u poszczególnych projektantów.

 

Bogini zimy

Elie Saab 2011/2012

Jedne z najpiękniejszych propozycji tego roku można było obejrzeć na pokazie Elie Saab. Kreacje emanowały czystym pięknem, wywołując zasłużony zachwyt widowni. Jedwabie, tiule, koronki zyskały srebrne nici, drobne kryształy i perły.

Elie Saab 2011/2012

Modelki miały niesfornie upięte włosy, a ich makijaż był niemal niewidoczny. Pokaz Elie Saab uzmysłowił wszytkom, że niekoniecznie zimowe kolekcje muszą być w zdominowanej czerni. Biel i jej łamane odcienie prezentują się pogodniej i zdecydowanie mniej dramatycznie.

 

Biała łuska

Caroline 20112/2012

jeno z ciekawszych wykonań łączących w sobie dwa trendy, gadziej łuski oraz śnieżnej bieli, można było obejrzeć na pokazie Caroline. Modelki zaprezentowały niewiele kreacji, jednak każda z nich była wykonana w niezwykle misterny sposób. Dokładnie rozplanowanie ozdoby z łusek rozkładając się na doły sukien w kształcie syreniego ogona. Nie zabrakło również przezroczystości, które w okresie jesienno-zimowym są noszone na cielisty podkład z lycry. W nadchodzących kolekcjach będziemy obserwować pojawiająca się teksturę łuski nawet na swetrach (zastąpi grube sploty).

 

Elegancka prostota

Maison Rabih 2011/2012

Proste propozycje skłaniające się matematycznej symetrii opanowały wybieg domu mody Maison Rabit Kayrouz. Kreacje bazowały na trendach futurystycznych lat 70-tych.

Maison Rabih 2011/2012

Dla urozmaicenia kreacje zostały wzbogacone o wycinanki na wzór koronek. Stylizacja modelek była zgodna z tematem kolekcji - gładkie uczesania, subtelny makijaż oraz... bose nogi. Podczas pokazu modelki chodziły po wodzie, co było miłym urozmaiceniem. Powyższe propozycje doskonale nadają się na co dzień, a ich forma ujmuje klasykę elegancji, wykonanej w bieli.

 

 Boska biel

Valentino 2011/2012

Kreacje domu mody Valentino miały w sobie rycerskie nuty. Jednolite materiały były szyte w taki sposób, by budować nową teksturę, np. wyraźnych pochyłych krat i rombów, które dodatkowo zdobiono kunsztownymi szyciami ze srebrnych nici.

Valentino 2011/2012

W najnowszej kolekcji widać również inspirację strojami kościelnymi - choć w zdecydowanie mniejszym stopniu niż w poprzednim sezonie. Nie zabrakło również dopasowanych bufiastych marynarek oraz koronkowych na pół przezroczystych bluzek.

 

Zimowe kwiaty

Giambattista Vall 2011/2012

Ogrom piórek zajął połowę propozycji domu mody Giambattista. Frywolnie falowały podczas chodu modelek, dając wrażenie, że każda pojedyncza kreacja została stworzona ze śnieżnego puchu. Dla ocieplenia tych wizji projektanci wprowadzili złote paski oraz biżuterię, co wspólnymi siłami dało efekt niemal wprost z jeziora łabędziego.

Giambattista Vall 2011/2012

Kolejna połowę zajmowały kreacje z wyrazistymi kwiatami. Miały one sprawiać wrażenie, że właśnie posypały się na uszyte kreacje. Co ciekawe, modelki miały na głowach czapki na styl czepków - białe oraz czarne tworzyły kontrast dla stylizacji. Co istotne, ich kolory były spójne z obuwiem modelek.

 A wam jak podbają się trendy w zimowej bieli ?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/14.09.2011 17:01
piękne, aż się chce szybko jakąś biała sukienkę wyszukać!;D no cudoo!:D
/14.09.2011 08:55
szałowe :D
/14.09.2011 08:32
Bardzo się podobają!!! Stylowe i kobiece.
POKAŻ KOMENTARZE (2)