Słynne gwiazdy w bikini - Styl gwiazd - Marilyn Monroe

Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor, Rita Hayworth, Sophia Loren...
Joanna Mroczkowska / 16.05.2014 07:59
Moda na retro wciąż trwa! Piknikowa krata, majtki z wysokim stanem, bikini bez ramiączek, czy jednoczęściowe stroje kąpielowe z zaznaczonymi miseczkami, to tylko niektóre z objawów tej tendencji z plażowego punktu widzenia. Skoro mamy już za sobą kilka przeglądów najnowszych kolekcji plażowych, czy wakacyjnych trendów przygotowałyśmy dla was coś wyjątkowego.

Gwiazdy w bikini, czyli klasyka gatunku

W naszej galerii znajdziecie kilkanaście zdjęć gwiazd, które propagowały trendy dekady temu. Wśród prekursorek bikini znalazły się m.in. Marilyn Monroe, czy Rita Hayworth i Elizabeth Taylor. A wyłaniające się z wody Raquel Welch i Ursula Andress to ponadczasowe symbole seksu, które do dziś naśladujemy. Zobaczcie zatem jak w latach 50., 60., czy nawet 80. stylizowały się na plażę wielkie gwiazdy srebrnego ekranu. Jakie stosowały dodatki, jak się malowały i czesały. Kwintesencja plażowego stylu retro przed wami!

Więcej mody plażowej na lato 2014:Zajrzyjcie do galerii z wielkimi gwiazdami w bikini:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/16.05.2014 19:50
Hej! Polecam odwiedzić portal zajmujący się tematyką show-biznesu. Zawiera mnóstwo fotografii przedstawiające cele brytów z pierwszych stron gazet. Pokazuje on show – biznes od kuchni. Zawiera opis stylizacji gwiazd czyli dokładnie opisane stroje oraz fryzury. Na portalu znajdują się również filmiki z ważnych imprez ze świata mody oraz wypowiedzi modelek, aktorów oraz osób ze świata show-biznesu. Ciekawym działem są również wywiady ze znanymi ludźmi, którzy opowiadają o życiu i ścieżce kariery. Zachęcam do odwiedzin szczególnie ludzi interesujących się tematyką show-biznesu, fotografią, życiem gwiazd. Naprawdę to wciąga. Gorąco polecam. Pozdrawiam.