Robert Kupisz wiosna-lato 2015 - Trendy sezonu - Polska moda

Zobaczcie styl jaki lansuje na lato 2015
Joanna Mroczkowska / 06.06.2014 10:17

Wczoraj wieczorem Robert Kupisz zaprezentował swoją wizję mody na wiosnę i lato 2015. Byli już powstańcy, cyganie, sportowcy, a teraz przyszedł czas na punków. Projektant, jak zwykle patriotycznie podszedł do całej sprawy. Bowiem w 25. rocznicę pierwszych, prawie wolnych wyborów w Polsce zaprezentował kilkadziesiąt sylwetek w punkowym duchu - w duchu tych, którzy walczyli z reżimem. Oczywiście zdjęcia nie oddają tego, co chciał pokazać Kupisz, dlatego oglądając naszą galerię puśćcie sobie w tle stare kawałki Manaamu, czy "Wolności oddać nie umiem" Chłopców z Placu Broni :)Robert Kupisz wiosna-lato 2014

Jednak wracając do samych trendów, Robert Kupisz lansuje kolejny, czyli punk. Ramoneski, naszywki, podarte kamizelki, symbole anarchii, a nawet bandziorki inspirowane chyba filmem "Spring Breakers" z Jamesem Franco w roli głównej. Oczywiście na pierwszy plan wychodzą t-shirty z wizerunkiem punka, które na pewno zastąpią wysłużone już Orzełki. Do tego kilkadziesiąt elementów garderoby, jak bluzy, szorty, czy kurtki, które jesteśmy pewne, że będą się sprzedawać jak ciepłe bułeczki.

Całość oceniamy bardzo pozytywnie, bo w końcu Kupisz jest tylko jeden. I chociaż Polacy lubią narzekać i krytykować, my cieszymy się, że mamy prawdziwego showmana z własną wizją na naszej scenie modowej.

A dzięki T-Mobile Fashion pokaz Roberta Kupisza - Anarchy był transmitowany w internecie i można było podziwiać go na gorąco na fanpage'u T-Mobile PL.


Więcej o Robercie Kupiszu:

Zajrzyjcie do naszej galerii z kolekcją Roberta Kupisza na wiosnę i lato 2015: